fbpx

Profesjonalne drukarki przemysłowe - poznaj wyjątkowe produkty marki Zebra

Poznaj wyjątkowe drukarki przemysłowe firmy Zebra i zobacz, jaką jakość pracy możesz zapewnić sobie i swoim pracownikom!

Jeśli od przedmiotów użytkowych oczekujesz nieco więcej niż spełnienia wyłącznie podstawowych funkcji, drukarki Zebra bez cienia wątpliwości stanowią ofertę, którą warto jest się zainteresować.

Drukarki przemysłowe RFID z serii ZT600

Te profesjonalne drukarki przemysłowe Zebra przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom biznesowym. Na tle konkurencyjnych modeli drukarek etykiet odznaczają się wysoką mocą oraz nowatorsko wykorzystanego mechanizmu. Ich dodatkowym atutem pozostaje solidność oraz wysoka jakość, które wynikają z zastosowania wyłącznie najlepszych materiałów. Ponadto zwolennicy tego rodzaju urządzeń przemysłowych do drukowania etykiet podkreślają, że są one proste i bardzo intuicyjne w obsłudze. Po dziś dzień drukarki Zebra są sukcesywnie wykorzystywane przez wiele firm w dziedzinie transportu, ochronie zdrowia i sektorze produkcji. Wśród ich kilkunastu zastosowań należy wymienić między innymi: wysyłkę i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku oraz śledzenie zasobów.

Przenośna drukarka przemysłowa RFID ZQ520

Wykonywane przez model Zebra RFID ZQ520 znaczniki to wyjątkowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Urządzenie charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i wielofunkcyjnością. Doskonale sprawdzi się w handlu detalicznym oraz w zadaniach związanych z zarządzaniem magazynem. Zastosowania drukarki RFID ZG520 to między innymi: tworzenie etykiet, drukowanie znaczników palet czy znakowanie produktów na terenie sklepu w handlu detalicznym.


1 Komentarz

Kamil · 14 maja 2019 o 21:44

Profesjonalna drukarka etykiet musi być niezawodna i odporna na niekorzystne warunki pracy. Pod tym względem Zebra produkuje jedne z najlepszych urządzeń w całej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *