fbpx

Naprawa drukarki biurkowej

Potrzebna naprawa drukarki Zebra? W naszym serwisie zajmujemy się nie tylko drukarkami biurkowymi, ale również mobilnymi, przemysłowymi, RFID oraz drukarkami kioskowymi.

  1. Serwisowanie drukarek biurkowych
  2. Popularne drukarki biurkowe Zebra
  3. Problem z drukarką etykiet

Serwisowanie drukarek biurkowych

Dzięki temu klienci nie muszą posiadać wiedzy technicznej na temat sprzętu wykorzystywanego w ich firmach, bo niezależnie od tego na czym drukują etykiety, u nas będą mogli liczyć na fachowe wsparcie i szybką naprawę.

Popularne drukarki biurkowe Zebra

Technicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują naprawy drukarek dostarczanych nam przez firmy z całego kraju potrafią rozwiązać wszystkie problemy z drukarkami biurkowymi ZD620, Zebra ZD420, drukarkami ZD420 oraz pobocznymi seriami (drukarki do etykiet ekonomiczne, kompaktowe, drukarki kart). Co się natomiast tyczy typu usterek, to są one bardzo zróżnicowane. Zdarzają się drukarki termiczne, w których uszkodzeniu ulega głowica lub pasek napędowy. Do popularnych problemów zaliczają się również wałki gumowe wymagające wymiany, uszkodzenia mechanizmu dociskającego głowicy, zepsute płyty elektroniki czy nawet uszkodzone panele sterowania. Niektóre z tych usterek drukarek Zebra ograniczają możliwości sprzętu lub zmniejszą komfort użytkowania, natomiast inne całkowicie uniemożliwiają przeprowadzanie jakichkolwiek prac. Dlatego właśnie – wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów – nasz serwis nie tylko przyjmuje sprzęt wysyłany kurierem, ale również dojeżdża prosto do klienta.

W kluczowych obszarach produkcji etykiet, gdzie żadne przestoje nie wchodzą w grę, na czas naprawy zepsutej drukarki możemy zostawić inny sprzęt, dzięki czemu klient będzie mógł nieprzerwanie produkować etykiety kolorowe lub termotransferowe. O szczegóły związane z drukarkami zamiennymi lub możliwością wynajęcia drukarki etykiet najlepiej zapytać naszych handlowców.

Problem z drukarką etykiet

W przypadku drukarek biurkowych (i to praktycznie wszystkich, a nie tylko tych produkowanych przez firmę Zebra) bardzo często pojawiają się problemy z czujnikiem mediów, co jednak nasi technicy potrafią usunąć w krótkim czasie. Podobnie jest z uszkodzoną obudową lub wyświetlaczem drukarki. Z niezobowiązującej wyceny kosztów serwisu drukarek może skorzystać każdy klient, więc zamiast zastanawiać się nad wysokością opłat związanych z naprawą sprzętu, prościej jest od razu przekazać go w ręce serwisantów z wieloletnim doświadczeniem.


1 Komentarz

mizga78 · 11 lutego 2019 o 14:11

Od ostatniej naprawy którą zrealizowaliście tego samego dnia nie wyobrażam sobie lepszych fachowców od drukarek etykiet. Dziękujemy i do następnego razu (odpukać 😀 ).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *