fbpx

Skanery uniwersalne Zebra do zabudowy w ladzie

Poszukujesz skanerów uniwersalnych Zebra na ladę? Nie wiesz, na który z modeli się zdecydować?

  1. Skaner i waga spożywcza Zebra MP7000
  2. Zastosowanie skanerów uniwersalnych

Chciałbyś, aby wybrany produkt okazał się niezwykle przydatny dla twoich pracowników, przy czym usprawnił ich pracę i zwiększył produktywność? Jeśli tak, mamy dla ciebie wyjątkowe skanery marki Zebra.

Skaner i waga spożywcza Zebra MP7000

Urządzenia tego rodzaju to niepowtarzalny komfort użytkowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom zarówno pracowników, jak i twoich klientów, marka Zebra, stworzyła niezwykłe produkty. Charakteryzują się one stosowaniem wielopłaszczyznowego imagera 1D/2D MP7000 następnej generacji. Zostały wyposażone w nowatorskie funkcje, które gwarantują wydajność oraz efektywność. Zastosowanie ich umożliwia znacznie szybszą i sprawniejsza obsługę kas oraz skupienie się na potrzebach i wymaganiach danego konsumenta.

Zastosowanie skanerów uniwersalnych

Wspomniane skanery Zebra doskonale sprawdzą się w handlu detalicznych, zapewniając najkorzystniejszy w branży całkowity koszt eksploatacji, a także bezkonkurencyjną łatwość zarządzania. Wśród zastosowań warto wymienić między innymi:

  • samoobsługowe kasy stanowiskowe,
  • odczytywanie telefonicznych kodów kreskowych,
  • sprawdzanie wszelkiego rodzaju kart.

Wybór konkretnego skanera uniwersalnego do zabudowy to dla wielu przedsiębiorców trudna decyzja. Niemniej jednak dzięki powierzeniu jej fachowcom, można otrzymać niezawodny sprzęt w bardzo konkurencyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zwłaszcza w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Oprócz doświadczenia w serwisowaniu drukarek i terminali firmy Zebra, mamy na koncie również wiele realizacji związanych z wdrożeniami technologii i systemów automatycznej identyfikacji oraz RFID.


1 Komentarz

Marek · 10 lutego 2019 o 19:37

WOW! Nie wiedziałem że Zebra ma w swojej ofercie tego typu rozwiązania. Jak już wdrożycie nam nowe drukarki do etykiet to chyba wiem o czym będziemy dalej rozmawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *