fbpx

Drukarka termiczna Zebra GK420t – czy warto ją kupić?

Zastanawiasz się, czy warto kupić drukarkę Zebra GK420t? Czym wyróżnia się drukarka termiczna Zebra GK420t? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy do lektury!

  1. Dlaczego warto wybierać drukarki termiczne Zebra serii GK?
  2. Drukarka Zebra GK420t – dane techniczne

Jaką drukarkę etykiet warto wybrać? Wszystko zależy oczywiście od tego, do czego potrzebujesz urządzeń tego rodzaju. Sporą popularnością cieszą się aktualnie drukarki termiczne serii GK marki Zebra, a szczególnie model GK420t. Jakie zalety ma wspomniana drukarka? Odpowiadamy w niniejszym artykule.

 

Dlaczego warto wybierać drukarki termiczne Zebra serii GK?

Dlaczego warto wybierać drukarki termiczne Zebra serii GK?Modele serii GK marki Zebra to aktualnie najbardziej opłacalne rozwiązania, jeśli chodzi o drukarki termiczne. Warto zwrócić szczególną uwagę na modele GK420t. To drukarki termiczne oferujące druk termotransferowy o rozdzielczości 203 dpi i wydruk termiczny z szybkością nawet 5 cali na sekundę.

W porównaniu z innymi seriami drukarka termiczna G-Series ogólnie wyróżnia się lepszą wydajnością, automatycznym wykrywaniem języka, specjalną konstrukcją ułatwiającą ładowanie nośników czy równie prostym ładowaniem taśmy.

Zamawiając drukarkę do etykiet tej serii, otrzymujesz urządzenie, dokumentację wraz z oprogramowaniem, pisak czyszczących, gilzę taśmy, kabel USB, przewód zasilający oraz zasilacz. A zatem dostajesz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc bez problemu obsłużyć drukarkę, tworzyć i drukować interesujące Cię etykiety.

 

Drukarka Zebra GK420t – dane techniczne

Jak już wspominaliśmy, sporą popularnością cieszy się szczególnie drukarka etykiet GK420t marki Zebra. W porównaniu z typową drukarką stacjonarną niniejszy model wyróżnia się większą szybkością i wyższą wydajnością. To kompaktowa i trwała drukarka, gwarantująca łatwą obsługę oraz równie prostą integrację czy zarządzanie. Rozdzielczość druku wynosi 203 dpi, a maksymalna prędkość – 127 mm/s. Drukarka etykiet GK420t obsługuje etykiety o szerokości wynoszącej maksymalnie 104 mm i długości 990 mm. Temperatura pracy urządzeń tej serii wynosi 4,4 – 41 stopni Celsjusza.

Drukarki etykiet GK420t mają zaprogramowane przez producenta oba języki – EPL oraz ZPL. Jeśli natomiast chodzi o możliwości drukowania, na urządzeniu tego rodzaju możesz stworzyć przede wszystkim najważniejsze kody kreskowe – w tym Code 11, Code 39, Code 128, EAN- 13, EAN- 14, UPC-A, CodaBlock, Code 49, QR Code czy PDF417. Pełną listę drukowanych kodów kreskowych znajdziesz w katalogu producenta. Drukarkę tej serii możesz wykorzystać także do tworzenia plomb gwarancyjnych, zadruku tabliczek znamionowych czy etykiet służących do znakowania towarów, które będą przechowywane w stosunkowo niskich temperaturach.

Niniejsze drukarki do etykiet dostępne są w kilku wariantach. Możesz kupić urządzenie z dyspenserem z czujnikiem obecności etykiety, z klawiaturą KDU czy z — na przykład — wewnętrznym Ethernetem. Urządzenia tej serii znajdą zastosowanie zarówno w handlu, jak i służbie zdrowia, sektorze transportowym oraz usługowym. W pierwszym przypadku doskonale sprawdzi się do etykietowania produktów, drukowania paragonów oraz kuponów. W służbie zdrowia drukarka etykiet GK420t pomoże w tworzeniu etykiet służących do identyfikacji pacjentów czy etykietowania próbek, a w transporcie — do znakowania bagażu. Jeśli natomiast chodzi o sektor usługowy, urządzenie możesz wykorzystać do drukowania etykiet wysyłkowych, adresowych i biletów.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button