fbpx

Czyszczenie drukarki

Czyszczenie drukarki wewnątrz urządzenia może przełożyć się na wydajniejszą pracę sprzętu. Jednocześnie musisz pamiętać o tym, że źle przeprowadzony serwis może doprowadzić do jej uszkodzenia.

  1. Tania naprawa drukarek
  2. Wymiana głowicy i czyszczenie drukarki
  3. Który serwis drukarek jest najlepszy?

Zamiast więc ryzykować i samodzielnie przeprowadzać czyszczenie, zleć prace serwisowe naszym technikom. Dzięki temu twoja drukarka zostanie nie tylko wyczyszczona, ale też od razu sprawdzona pod kątem możliwych usterek.

Tania naprawa drukarek

Firmy i klienci indywidualni, którzy korzystają z drukarek Zebra, Sato oraz innych producentów specjalizujących się w rozwiązaniach do identyfikacji produktów często wychodzą z błędnego założenia. Wydaje im się, że jeżeli sprzęt do produkcji etykiet przestał działać, to naprawa drukarki biurkowej nie jest opłacalna. Sprawy nie ułatwiają nieuczciwi sprzedawcy, którzy wykorzystują brak wiedzy klienta i od razu namawiają ich do zainwestowania w nową drukarkę. O ile przy tanich modelach nie stanowi to większego problemu, to zakup przemysłowej drukarki etykiet Zebra lub innego producenta stanowi już duży wydatek i może przekroczyć budżet niejednej firmy.

Na szczęście nie ma znaczenia, czy naprawa dotyczy małej drukarki, czy też specjalistycznego modelu. Nasz serwis zawsze stara się zapewnić klientom błyskawiczną naprawę w najniższej możliwej cenie. Podczas czyszczenia specjalista sprawdzi, czy w niedalekiej przyszłości nie trzeba będzie wymienić głowicy. Zwróci również uwagę na stan tych części, które zazwyczaj odmawiają posłuszeństwa przy dłuższej eksploatacji. Będziesz więc mógł zawczasu pomyśleć o zleceniu naprawy i uniknąć kosztownego przestoju w pracy urządzenia.

Wymiana głowicy i czyszczenie drukarki

W przypadku drukarek etykiet Citizen i Brother bardzo często dochodzi do uszkodzenia głowicy. Na szczęście jest jeden z tych elementów, które serwisant może wymienić praktycznie od ręki. Podobnie jest w sytuacji, w której zaciął się przycisk lub spalił zasilacz. Warto również wspomnieć, że chociaż niektóre przemysłowe drukarki zostały zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, to ich czyszczenie może pozytywnie wpłynąć na żywotność. Dodatkowo usługa czyszczenia jest na tyle tania, że każdy klient może z niej skorzystać.

Który serwis drukarek jest najlepszy?

Na rynku drukarek nie brakuje firm, które starają się klientom zapewnić wsparcie serwisowe. Zanim jednak oddasz swoje drukarki i skanery niesprawdzonym specjalistom, zastanów się nad jedną rzeczą. Czy nie lepiej od razu skontaktować się z kimś, kto ma wieloletnie doświadczenie i daje ci gwarancje, że naprawa zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem najlepszych części? Sprawdź więc naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego tak wiele firm zaufało nam w kwestii naprawy. Dotyczy to również czyszczenia oraz serwisu drukarek. Technicy Serwisu Zebra przyjdą ci również z pomocą, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek problemy z konfiguracją lub przygotowaniem etykiety.


1 Komentarz

Natalia · 18 kwietnia 2021 o 18:25

Dziękujemy za profesjonalne czyszczenie drukarek z naszej linii produkcyjnej. Usługa została wykonana szybko i bez zbędnego wydłużania godzin pracy serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button