fbpx

Serwis drukarek Intermec

Jako autoryzowany partner wielu firm z branży auto id oferujemy nie tylko usługi związane z naprawą drukarek sprzętu Zebra, ale też serwis drukarek Intermec oraz innych popularnych producentów.

  1. Oferta urządzeń Intermec
  2. Intermec Polska – gdzie naprawić drukarkę?

Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasi technicy poradzą sobie z każdym problemem uniemożliwiającym drukowanie etykiet.

Oferta urządzeń Intermec

Firma Intermec została założona w Stanach Zjednoczonych w 1966 roku. Ma w ofercie zróżnicowane sprzęty wykorzystywane w automatycznej identyfikacji. Są to przede wszystkim:

– skanery kodów kreskowych Intermec,
– komputery przenośne auto id,
– drukarki kodów kreskowych,
– rozwiązania związane z RFID.

Każde z tych urządzeń możesz naprawić w naszym serwisie i to nawet jeżeli skończyła się gwarancja na twój sprzęt. Za niewielkie pieniądze będziesz mógł przywrócić go do używalności. Chociaż wśród klientów korzystających z technologii i urządzeń marki Intermec znajduje się wiele najbogatszych firm w USA, to w 2013 roku została ostatecznie przejęta przez Honeywell. Wiele osób wciąż jednak korzysta z drukarek etykiet i innych urządzeń, na których znajduje się logo Intermec, dlatego w ramach serwisu przeprowadzamy diagnostykę wszystkich sprzętów auto id.

Intermec Polska – gdzie naprawić drukarkę?

Uszkodzona drukarka może przełożyć się na duży problem, zwłaszcza jeżeli etykiety są potrzebne, aby firma mogła sprawnie realizować usługi swoim klientom. Nie trać więc czasu na szukanie firmy, która naprawi drukarki Intermec, tylko sprawdź ofertę naszego serwisu. Możesz nam również dostarczyć (osobiście lub kurierem zamówionym bezpośrednio z naszej strony internetowej) terminale i pozostały sprzęt firm Intermec, Honeywell oraz Zebra. Ostatnia z nich cieszy się największym zainteresowaniem wśród wielu firm. Jeżeli twoja twoje urządzenie to przemysłowa drukarka do etykiet, możesz już teraz skontaktować się z doradcą. Powie ci, w jakim terminie technik mógłby przyjechać do ciebie i przeprowadzić diagnostykę oraz serwis drukarek Intermec na miejscu.

Jest to idealna opcja w przypadku parku maszynowego składającego się z wielu drukarek Intermec lub innych sprzętów. W takich sytuacjach nie można sobie pozwolić na przestoje. Dodatkowo odłączenie drukarki może wpłynąć na działanie całego systemu automatycznej identyfikacji. Korzystając z opcji zamówienia serwisanta drukarek bezpośrednio do firmy, nie musisz się tym przejmować. Informacji o wolnych terminach uzyskasz od naszego przedstawiciela.


1 Komentarz

wojtek · 2 czerwca 2021 o 15:00

Dużo lepiej pracuje mi się na drukarkach Intermec. Świetnie sprawdzają się do podstawowych zastosowań i rzadko mamy z nimi problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button