fbpx

Używane drukarki Zebra

Używane drukarki Zebra mogą być świetną alternatywą dla zakupu nowego sprzętu, szczególnie jeżeli wybierze się odpowiedniego dostawcę, który udzieli gwarancji na taki sprzęt do drukowania etykiet.

  1. Zalety używanych drukarek etykiet
  2. Bezpieczny zakup używanej drukarki
  3. Na co zwrócić uwagę kupując używane drukarki Zebra?
  4. Naprawa uszkodzonej Zebry

Wybierając drukarki etykiet z naszej oferty (niezależnie od tego czy zdecydujesz się na nowy sprzęt czy też drukarki używane) zawsze masz pewność, że będzie to udany zakup.

Zalety używanych drukarek etykiet

Nie da się zaprzeczyć, że cena nowej drukarki Zebra jest dla niektórych firm zbyt wysoka. Co prawda zawsze można wybrać tańsze drukarki mobilne lub biurkowe, ale w takim przypadku trudno mówić o komfortowej pracy. Widać to szczególnie wtedy, gdy do wydrukowania jest ogromna ilość etykiet. Do takich zadań najlepiej sprawdzą się drukarki przemysłowe lub mechanizmy drukujące. Wówczas jednak trudno mówić o przystępnej cenie. Chociaż niezawodność i prosta obsługa drukarek firmy Zebra uzasadnia takie ceny, to jednak klienci zwyczajnie mogą nie mieć środków na podobny zakup.

Bezpieczny zakup używanej drukarki

Z myślą o takich osobach przygotowaliśmy ofertę używanych drukarek etykiet, które zostały starannie sprawdzone przez nasz autoryzowany serwis Zebra i tym samym działają tak samo dobrze jak nowe sprzęty. Tam, gdzie konieczne było wymienienie elementów (na przykład głowicy drukującej), zastosowane zostały nowe części. Dzięki temu używana drukarka z pewnością będzie dobrze działała przez długi czas. Zaoszczędzoną kwotę będziesz mógł natomiast przeznaczyć na inne istotne zakupy związane z rozwojem własnej działalności.

Na co zwrócić uwagę kupując używane drukarki Zebra?

Dobra drukarka etykiet musi przede wszystkim odpowiadać rzeczywistym potrzebom klienta. Niestety, wielu sprzedawców stara się skusić niskimi cenami, nie zwracając przy tym kompletnie uwagi na oczekiwania kupującego. My natomiast zawsze staramy się dobrać urządzenia w taki sposób, aby klient był zadowolony z ich użytkowania. W związku z tym czasami zachęcamy do wybrania lepszej używanej drukarki Zebra niż nowego, ale za to niższej klasy urządzenia.

Naprawa uszkodzonej Zebry

Dodatkowo świadczmy pełny serwis drukarek, który obejmuje niedawno kupione urządzenia jak i drukarki etykiet, które były wykorzystywane w firmie już od wielu lat. Zapewniamy fachowe wsparcie związane z drukarkami etykiet niezależnie od tego czy sprzęt został zakupiony w naszym punkcie. Warto jednak mieć na uwadze, że jago biznesowy partner firmy Zebra możemy zaoferować najlepsze ceny nawet przy zakupie pojedynczej drukarki.


1 Komentarz

Alina · 4 sierpnia 2020 o 10:17

Potwierdzam! Kupiliśmy u Was już dwie używane drukarki do etykiet i działają bez problemów, a koszt dużo niższy. Niebawem prawdopodobnie zgłosimy się po trzecią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button