fbpx

Drukarka Zebra GT800

Drukarka Zebra GT800 do etykiet jest urządzeniem o bardzo kompaktowej konstrukcji, które może pracować z taśmami o długości sięgającej nawet 300 metrów.

  1. Oprogramowanie Zebra Designer
  2. Biurkowa drukarka Zebra GT800

Jest to wydajny sprzęt, który posiada 32-bitowy procesor RISC. Drukarkę wyposażono w 8MB pamięci SDRAM, co przekłada się na wyjątkowo płynną pracę. Podobnie jak pozostałe drukarki Zebra, sprzęt pracuje bezawaryjnie i jest bardzo prosty w obsłudze. Jeżeli więc szukasz drukarki etykiet oraz kodów kreskowych, GT 800 na pewno spełni twoje oczekiwania.

Oprogramowanie Zebra Designer

W celu ułatwienia sobie pracy z drukowaniem kodów i etykiet, postaw na Zebra Designer. To nowoczesne oprogramowanie działa z każdą drukarką marki Zebra. Aplikacja dostępna jest w języku polskim, a w przypadku problemów z zaprojektowaniem etykiety możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który zapewni wszelkie wsparcie.

Każda etykieta zaprojektowana w Zebra Designer zostanie szybko wydrukowana, gdyż Zebra GT800 zapewnia druk w rozdzielczości 203 dpi przy prędkości do 127 mm/s. Szerokość druku wynosi 104 milimetry, natomiast maksymalna długość to aż 991 mm. Drukarka etykiet waży 5 kilogramów i może pracować w temperaturze od 5 do 40 stopniu. Drukarka firmy Zebra obsługuje język programowa EPL2 oraz ZPL II.

Biurkowa drukarka Zebra GT800

Drukarka oferuje druk termiczny oraz termotransferowy. Przygotujesz więc na niej dowolne etykiety. Ponieważ jesteśmy dystrybutorem Zebra z wieloletnim doświadczeniem, przed zakupem napisz lub zadzwoń do naszego doradcy. Zyskasz dzięki temu pewność, że jakość produktu będzie zgodna z twoimi oczekiwaniami. Tym samym będziesz zadowolony z nowej drukarki. W dobrej cenie posiadamy również inne modele. Dobrym przykładem jest Zebra GX430T oraz liczne drukarki kart plastikowych i modele, na których przygotujesz opaski identyfikacyjne.

Wielu naszych klientów przekonało się również, że chociaż rozwiązania oferowane przez Brother sklep dostępne są w nieznacznie niższych cenach, to jednak w zdecydowanej większości przypadków lepiej dopłacić i postawić na drukarki termotransferowe firmy Zebra.

Podobnie jak czytniki kodów i terminale MC3300, są to niezawodne sprzęty przystosowane do ciągłej pracy. W zależności od potrzeb, drukarki mogą posiadać wyjście ethernet lub różnego rodzaju rozwiązania. Przykładem takiego dodatkowego udogodnienia jest podajnik do etykiet. Ta opcja przyśpieszy prace związane z produkcją etykiet w twojej firmie.

Kategorie: Drukarki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button