fbpx

Drukarki przemysłowe wysokiej klasy – jaką wybrać?

Interesują Cię drukarki przemysłowe wysokiej klasy? Jaką drukarkę etykiet przemysłową warto wybrać? W niniejszym artykule przedstawiamy trzy gamy produktów marki Zebra, na które polecamy zwrócić uwagę.

  1. Tania drukarka przemysłowa marki Zebra
  2. Czym wyróżnia się drukarka termotransferową ZT610 Zebra?
  3. Jakie zalety ma najwydajniejsza drukarka 170Xi4?

W asortymencie marki Zebra znajdziesz różnego rodzaju drukarki etykiet Dostępne są nie tylko modele biurkowe, przenośne czy półprzemysłowe, ale i wysokiej klasy przemysłowe. I chociaż cena przemysłowych urządzeń jest z reguły stosunkowo wysoka, to oferta obejmuje również relatywnie tanie modele. W niniejszym artykule zaczniemy właśnie od taniej drukarki etykiet. Zapraszamy do szybkiego zapoznania się z treścią dzisiejszego wpisu.

 

Tania drukarka przemysłowa marki Zebra

Tania drukarka przemysłowa marki ZebraSeria ZT510 Zebra obejmuje najtańsze drukarki etykiet przemysłowe, jakie można znaleźć w ofercie marki Zebra. Dostępnych jest aż 8 modeli tej gamy, różniących się między sobą pewnymi opcjami i możliwościami. Z tego powodu polecamy na początku określić wszystkie wymagania, aby następnie wybrać optymalny model, który spełni nasze oczekiwania.

Standardowa drukarka etykiet przeznaczona jest przede wszystkim do wysokonakładowego druku. Do zalet produktów serii ZT510 zalicza się wysoką trwałość, fantastyczną jakość obrazu, sporą przepustowość i długi okres eksploatacji. Mimo tak świetnych parametrów w dalszym ciągu otrzymujesz urządzenie, które generuje całkiem niskie koszty.

Drukarka etykiet ZT510 zapewnia termiczny i termotransferowy rodzaj druku o rozdzielczości 203 dpi (dostępne są modele gwarantujące druk o rozdzielczości 300 dpi). Prędkość drukowania wynosi 305 mm/s. Niniejsze urządzenie współpracuje z etykietami o szerokości od 20 do 114 mm, średnicy zewnętrznej rolki 203 mm i wewnętrznej 76 mm. Jeśli chodzi o typ nośników, w tym przypadku mamy do czynienia z nośnikiem ciągłym, sztancowanym, z czarnym znacznikiem oraz z nacięciem. W drukarce można zamontować taśmę o szerokości od 51 do 110 mm i długości 450 m.

Urządzenia serii ZT510 wyposażone są w Bluetooth, USB, Ethernet, RS-232 i LPT. Pewne funkcje i opcje nie są dostępne w każdym wariancie drukarki, dlatego dokładnie zapoznaj się z parametrami technicznymi wybranego przez Ciebie modelu i wybierz taki, który spełni Twoje wymagania.

Temperatura robocza w przypadku druku termotransferowego wynosi 5 – 40 stopni Celsjusza, a termicznego – 0 – 40 stopni Celsjusza. Urządzenie należy przechowywać w temperaturze od -30 do 60 stopni Celsjusza.

 

Czym wyróżnia się drukarka termotransferową ZT610 Zebra?

Nieco droższa i wydajniejsza drukarka do etykiet serii ZT610 dostępna jest w trzynastu modelach. To trwałe urządzenia gwarantujące szybki druk wysokiej jakości i niezawodność. Wyróżniają się zaawansowanymi opcjami i funkcjami oraz możliwością pracy w najtrudniejszych warunkach. Dzięki tej niezawodności właśnie i przystosowaniu do przeróżnych warunków otoczenia urządzenia serii ZT610 świetnie sprawdzą się niemalże w każdej branży przemysłowej. Wybierz produkt tej gamy, jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu przestojów będących skutkiem awarii drukarki oraz na wysokonakładowym druku maksymalnej jakości.

W standardzie otrzymujesz drukarkę etykiet oferującej druk termiczny i termotransferowy o rozdzielczości 203 dpi. Dostępne są modele, w których rozdzielczość druku wynosi 300 lub 600 dpi. Prędkość drukowania to 356 mm/s, maksymalna szerokość druku 104 mm, a maksymalna długość – 3810 mm. Niniejsze produkty współpracują z etykietami o szerokości od 25,4 do 114 mm. W przypadku taśmy w urządzeniu możesz zamontować materiały o szerokości od 51 do 110 mm i długości 450 mm.

Drukarka do etykiet wyposażona jest w Bluetooth, USB, Ethernet, RS-232 oraz USB Host. Oczywiście opcje te mogą różnić się w zależności od wariantu drukarki.

 

Jakie zalety ma najwydajniejsza drukarka 170Xi4?

Aktualnie za najwydajniejszą drukarkę etykiet uważa się modele serii 170Xi4 marki Zebra. Charakteryzują się wysoką jakością druku, maksymalną trwałością, funkcjonalnością, dużą przepustowością i niezawodnością. Świetnie sprawdzi się zarówno do drukowania serii, jak i na żądanie. Urządzenie tej serii oferuje rozdzielczość druku 203 dpi lub 300 dpi. Można zamontować etykiety o maksymalnej szerokości 168 mm i drukować na nich interesujące klienta treści z szybkością 305 mm na sekundę.

Ze względu na mocną, stalową konstrukcję, drukarka etykiet 170Xi4 doskonale sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach otoczenia. To zaawansowane urządzenie spełni oczekiwania nawet tych użytkowników, którzy potrzebują rozwiązania dla wymagających zadań związanych z drukiem – na przykład do tworzenia etykiet zgodnych ze standardami, identyfikowania produktów czy palet.

Temperatura robocza drukarki etykiet 170Xi4 wynosi 5 – 40 stopni Celsjusza, a przechowywania -40 – 60 stopni Celsjusza. W przypadku interfejsu do dyspozycji masz USB, Ethernet, RS-232 oraz LPT.

Zanim zdecydujesz się na zakup którejś z wyżej wspomnianych drukarek, koniecznie sprawdź inne konfiguracje, które obejmuje dana gama urządzeń. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że ostatecznie wybierzesz taką drukarkę do etykiet, która sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie i spełni Twoje oraz Twoich pracowników wymagania.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button