fbpx

Drukarki Zebra dla ochrony

Dla ułatwienia poszukiwań warto skorzystać z rozróżnienia, które dzieli drukarki Zebra ze względu na sektory, w których znajdą zastosowanie. I taka kategoryzacja obejmuje również drukarki Zebra dla ochrony.

  1. Drukarki Zebra dla ochrony
  2. Drukarka Zebra ZXP seria 7

Szukasz drukarki gwarantującej szybkie i wydajne drukowanie identyfikatorów dla swoich pracowników? A może kart studenckich dla nowych uczniów? Bez względu na Twoje potrzeby, zapewniamy, że drukarka Zebra kart plastikowych ZXP spełni Twoje oczekiwania!

Drukarki Zebra dla ochrony

Drukarki Zebra dla sektora ochrony zarówno firm, jak i instytucji, to wydajne urządzenia, dające wiele możliwości. Inwestując w tego rodzaju rozwiązanie, będziesz mógł samodzielnie tworzyć między innymi identyfikatory pracownicze, karty kontroli dostępu. Do tego dochodzą legitymacje studenckie i karty lojalnościowe. Warto mieć na uwadze, że odpowiednio przygotowana drukarka do konkretnych działań, zapewnia proste drukowanie identyfikatorów. Decydując się na urządzenie marki Zebra, przekonasz się, że drukowanie kart nigdy nie było równie szybkie i przyjemne! Dlatego, jeśli zależy ci na czasie, czytelności wydrukowanych informacji, wysokiej jakości samych etykiet i niezawodności, koniecznie sprawdź dostępne rozwiązania.

Drukarka Zebra ZXP seria 7

Drukarka Zebra ZXP seria 7 to drukarka kart plastikowych, dostępna w dwóch wariantach. Zarówno model Z71-0M0C0000EM00, jak i Z71-000C0000EM00 spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W obu przypadkach mamy gwarancję wysokiej jakości druku. Rozwiązania te doskonale radzą sobie z wysokonakładowym drukiem. Jeśli zależy Ci na tym, aby drukowanie identyfikatorów odbywało się w sposób błyskawiczny, drukarka Zebra kart plastikowych ZXP jest w tym momencie najlepszym rozwiązaniem. Szybkość druku zależy od kilku czynników – między innymi od tego, czy jest to druk jednostronny, dwustronny, w pełnym kolorze czy z laminacją. I tym samym przy druku jednostronnym monochromatycznym drukarka Zebra jest w stanie wydrukować aż 1375 kart na godzinę, w dwustronnym zaś 555. Natomiast przy druku dwustronnym w kolorze YMCKK wraz z laminacją ilość kart na godzinę wynosi 200. Producent zaznacza, że na różnice w czasie może mieć wpływ również konfiguracja komputera.

Drukarki tej serii obsługują między innymi znaczniki RFID. W przypadku opcji dodatkowych i parametrów kodowania dysponują koderem paska magnetycznego, koderem kart zbliżeniowych, stykowych i stacją stykową kart chipowych. Niektóre opcje nie są dostępne w podstawowej wersji, dlatego, jeśli zależy Ci na jakiejś funkcjonalności, warto zapytać o nią doradcę przed zamówieniem urządzenia.

Ekonomiczna drukarka Zebra do kart plastikowych sprawdzi się przy druku wysokonakładowym. Można ją stosować zarówno w ochronie, jak i handlu detalicznym, w szkolnictwie czy w firmach prowadzących usługi poligraficzne. Produktywne urządzenia ZXP serii 7 odznaczają się elastycznością i funkcjonalnością, a do tego są trwałe i odporne na negatywne czynniki zewnętrzne. Standardowy model wyposażony jest w pamięć 64 MB, a klasyczny zestaw zawiera sterowniki zgodne z systemem Windows, podajnik na około 200 kart i odbiornik odrzutów. Drukarki tej serii zapewniają druk o rozdzielczości 300 dpi.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button