fbpx

Jaka drukarka do etykietowania zasobów?

Pracujesz na magazynie, w centrum dystrybucyjnym lub w zakładzie produkcyjnym? Potrzebujesz drukarki do etykietowania zasobów? Już teraz sprawdź, jakie urządzenia warto wybrać!

  1. Etykietowanie zasobów – jaka drukarka biurkowa?
  2. Która drukarka przemysłowa sprawdzi się do etykietowania zasobów?
  3. Jaką drukarkę mobilną wybrać do znakowania zasobów?

Jaką drukarkę do etykietowania zasobów warto kupić? W ofercie marki Zebra znajdziesz specjalne rozwiązania biurkowe, przemysłowe oraz mobilne. W dzisiejszym artykule wskazujemy, na które modele warto zwrócić uwagę. Kompleksowe dane techniczne poszczególnych drukarek znajdziesz oczywiście w katalogu producenta. Koniecznie zapoznaj się z nimi, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jeśli natomiast masz problem z dobraniem optymalnego rozwiązania, skontaktuj się z naszym technikiem. Tymczasem zapraszamy do szybkiego zapoznania się z treścią wpisu.

 

Etykietowanie zasobów – jaka drukarka biurkowa?

Etykietowanie zasobów – jaka drukarka biurkowa?Biurkowe drukarki etykiet marki Zebra przeznaczone są do drukowania mniej niż 1000 etykiet dziennie. Do wyboru masz urządzenie klasy premium oraz zaawansowane rozwiązanie, którym zastąpiono popularną serię GK. W pierwszym przypadku mamy na myśli gamę ZD621, w drugim natomiast modele ZD421.

Maksymalna szerokość druku w drukarce ZD621 wynosi 104 mm, a szybkość – 203 mm/s. Urządzenie zapewnia wyjątkową jakość i możliwość dostosowania całego produktu do niemalże każdej potrzeby klienta. Seria ta obejmuje drukarki Zebra w wariancie termicznym oraz termotransferowym. Jeśli chodzi o sposób komunikacji, w urządzeniach tego rodzaju dostępne jest USB 2.0, Bluetooth, port szeregowy RS-232 czy Ethernet. Oczywiście dostępność ewentualnych funkcji może różnić się, w zależności od wariantu drukarki, na jaką ostatecznie się zdecydujesz. Dlatego tak ważne jest, aby dokładnie sprawdzać specyfikację techniczną poszczególnych modeli i wybrać model oferujący wszystkie potrzebne klientowi opcje.

Seria ZD421 obejmuje zaawansowane drukarki etykiet o maksymalnej szerokości druku 104 mm i szybkości – do 152 mm/s. To elastyczne, niezawodne i w pełni bezpieczne urządzenia dostępne w wersji termicznej i termotransferowej. Mają aż pięć ikon LED, dzięki którym można bez problemu zweryfikować stan drukarki i sprawdzić, czy przypadkiem nie trzeba w danym momencie uzupełnić nośnik lub rozwiązać jakiś inny problem.

 

Jaka drukarka przemysłowa sprawdzi się do etykietowania zasobów?

Jeśli chodzi o drukarki przemysłowe do etykietowania zasobów, marka Zebra proponuje kilka wydajnych i niezawodnych rozwiązań Do drukowania etykiet od 1000 do 5000 dziennie, najlepszą opcją będzie urządzenie serii ZT400, ZT200 oraz ZT600. Zarówno ZT600, jak i ZT400 mają kolorowy wyświetlacz i oferują możliwość druku szerszego niż 4”. Mikroetykiety natomiast można drukować tylko i wyłącznie na modelu ZT600.

Gama ZT600, ZT400 oraz 220XI4 sprawdzą się przy druku od 5000 do 10 000 etykiet dziennie. Jeśli natomiast chodzi o wydruk ponad 10 000 etykiet dziennie, polecane jest tylko urządzenie serii ZT600. Jak widać, to zaawansowana i rozbudowana drukarka etykiet, która spełni oczekiwania każdego przedsiębiorstwa, jeśli chodzi o etykietowanie zasobów.

 

Czym wyróżnia się drukarka Zebra ZT600

Inteligentna i zaawansowana drukarka etykiet serii ZT600 marki Zebra to urządzenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Gwarantuje niezawodne działanie przez 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu – również tam, gdzie mamy do czynienia z trudnymi warunkami pracy. Z tego powodu modele tej gamy poleca się wszystkim środowiskom przemysłowym. Szerokość druku w drukarkach ZT600 wynosi 104 mm, a maksymalna szybkość to 356 mm na sekundę. W przypadku rozdzielczości możesz wybrać urządzenie oferujące rozdzielczość druku na poziomie 203, 300 lub 600 dpi. Jeśli natomiast chodzi o metody komunikacji, do wyboru masz standardowe rozwiązanie szeregowe, USB, Ethernet, USB hosta, Bluetooth 4.0 i opcjonalnie opcję równoległą, 802.11a/c, port aplikatora oraz IPv6. Pełną specyfikację techniczną niniejszej oraz wszystkich innych wspomnianych w artykule drukarek znajdziesz w katalogu producenta.

 

Jaką drukarkę mobilną wybrać do znakowania zasobów?

Do znakowania zasobów można wybrać również drukarki mobilne. Właściwie rzadko używa się tego rodzaju rozwiązań, ale jeśli potrzebujesz mobilnego urządzenia, sprawdź już teraz produkty serii ZQ600 marki Zebra. To doskonała opcja do drukowania mniej niż 1000 etykiet dziennie. Modele tej gamy mają kolorowy wyświetlacz i dają możliwość drukowanie nie tylko etykiet, ale i paragonów. Urządzenie dostępne jest w kilku wariantach, które różnią się między sobą na przykład maksymalną szerokością druku: 48, 72 oraz 104 mm. Większa pojemność baterii w połączeniu z zaawansowaną technologią i funkcją niemalże natychmiastowego przechodzenia do gotowości sprawiają, że bez problemu można ograniczyć przestoje praktycznie do minimum.

W standardzie otrzymujesz drukarkę etykiet, którą można połączyć z takimi systemami jak iOS, Android oraz Windows Mobile. Za pomocą urządzenia mobilnego serii ZQ600 wydrukujesz nie tylko kody kreskowe, ale i różnego rodzaju tekst oraz grafikę. Więcej informacji technicznych na temat urządzenia tej serii znajdziesz w katalogu producenta. Zapoznaj się ze specyfikacją dostępnych rozwiązań, aby mieć pewność, że ostatecznie wybierzesz odpowiedni wariant. Jeśli masz problem z dobraniem drukarki etykiet, skontaktuj się z naszym doradcą już teraz.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button