fbpx

Jaka drukarka etykiet dla branży optycznej?

Jaka drukarka etykiet dla branży optycznej będzie najlepszym rozwiązaniem? Jeśli szukasz wydajnych i niezawodnych rozwiązań, sprawdź nasze polecenia już dziś!

  1. Czym charakteryzuje się drukarka etykiet Zebra ZD421?
  2. Jakie zalety ma drukarka etykiet GK420D?
  3. Czym charakteryzują się drukarki etykiet Zebra ZT421?

Pracujesz w branży optycznej i szukasz wydajnej, niezawodnej drukarki do etykiet? Gwarantujemy, że w ofercie marki Zebra znajdziesz interesujące Cię rozwiązania. W niniejszym artykule przedstawiamy trzy drukarki etykiet, na które warto zwrócić uwagę. W samym asortymencie dostępna jest większa ilość różnorodnych opcji — drukarki tej samej serii mogą różnić się poszczególnymi opcjami czy funkcjami. Dlatego koniecznie zapoznaj się dokładnie z każdym wariantem interesującej Cię gamy urządzeń. Tymczasem, zapraszamy do lektury.

 

Czym charakteryzuje się drukarka etykiet Zebra ZD421?

Czym charakteryzuje się drukarka etykiet Zebra ZD421?Gama ZD421 obejmuje stacjonarne drukarki etykiet, które są o nawet 700% szybsze od popularnych modeli serii GK. Dzięki temu na urządzeniach ZD możesz wykonać dużo więcej zadań i operacji jednocześnie. W standardzie otrzymujesz produkt z portem USB oraz USB host. Opcjonalnie możesz łączyć drukarkę z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth, Ethernet czy BTLE (Bluetooth Low Energy). Jeśli natomiast chodzi o technologię druku, do wyboru masz druk termiczny lub termotransferowy o rozdzielczości 203, lub 300 DPI. Ponadto seria ta obejmuje specjalne rozwiązania dla służby zdrowia.

Wśród dostępnych wariantów zainteresowani często wybierają drukarkę do etykiet ZD421 203 DPI z łącznością USB oraz Bluetooth. To uniwersalne i biurkowe modele, wyróżniające się niezawodnością oraz wszechstronnością. Jeśli chodzi o język programowania, drukarki do etykiet tej gamy współpracują z ZPL II, XML, EPL 2, ZBI oraz PDF Direct. Niniejszy model urządzenia obsługuje etykiety o szerokości od 15 do 108 mm. Maksymalna długość druku wynosi 991 mm.

Standardowy zestaw zawiera – poza urządzeniem – kabel zasilający z zasilaczem, kabel USB i instrukcję szybkiego uruchamiania. Zakres temperatury pracy wynosi 4,4 – 41 stopni Celsjusza, magazynowania natomiast – -40 – 60 stopni Celsjusza. Więcej informacji technicznych na temat poszczególnych wariantów drukarek etykiet ZD421 znajdziesz w katalogu producenta. Koniecznie zapoznaj się z nimi, aby mieć pewność, że ostatecznie zdecydujesz się na odpowiednią wersję drukarki do etykiet dla swojej firmy.

 

Jakie zalety ma drukarka etykiet GK420D?

Dla branży optycznej nierzadko poleca się także drukarki do etykiet serii GK420D. Te stacjonarne urządzenia to ekonomiczne rozwiązania, zapewniające optymalną wydajność oraz szybkość drukowania. Dzięki kompaktowej konstrukcji nie zajmują zbyt wiele miejsca. Tej serii drukarki etykiet oferują druk termiczny o rozdzielczości 203 DPI. Maksymalna szerokość drukuj wynosi 104 mm, a prędkość – 127 mm/s. Dzięki drukarkom tej gamy bez problemu stworzysz etykiety z grafikami, kodami kreskowymi, logiem firmy czy tekstem. Urządzenia GK420D obsługują język EPL II, ZPL II i XML.

Te niezawodne i proste w obsłudze drukarki etykiet gwarantują bezproblemową i przede wszystkim bezawaryjną pracę oraz maksymalną jakość wydruku. Współpracują z etykietami o szerokości 25,4 – 108 mm i grubości 0,075 – 0,18 mm. Temperatura pracy niniejszych urządzeń wynosi 5 – 41 stopni Celsjusza, temperatura składowania natomiast – -40 – 60 stopni Celsjusza.

 

Czym charakteryzują się drukarki etykiet Zebra ZT421?

Seria ZT421 obejmuje nowoczesne drukarki etykiet w wariancie przemysłowym. Mają sporych rozmiarów kolorowy, dotykowy wyświetlacz, dzięki czemu obsługa urządzenia jest nie tylko łatwiejsza, ale i szybsza. Produkty tej serii wykorzystują technologię druku termiczną i termotransferową o rozdzielczości 203 dpi. Maksymalna szerokość druku wynosi 168 mm. Drukarka etykiet ZT421 obsługuje język EPL II, ZPL II i XML. Na urządzeniu możesz stworzyć i wydrukować zarówno grafiki, jak i etykiety z tekstem, logiem oraz kodem kreskowym.

Drukarki etykiet gamy ZT421 współpracują z materiałami eksploatacyjnymi o szerokości 51 – 178 mm i grubości 0,058 – 0,25 mm. Maksymalna długość druku natomiast wynosi 2591 mm. Temperatura pracy niniejszych rozwiązań wynosi 0 – 41 stopni Celsjusza. Natomiast, jeśli chodzi o przechowywanie urządzenia, drukarkę można magazynować w temperaturze wynoszącej -40 – 60 stopni Celsjusza.

Zanim zdecydujesz się na zakup którejkolwiek z wyżej wymienionych drukarek do etykiet, dokładnie zapoznaj się ze specyfikacją techniczną wszystkich rozwiązań. Sprawdź także informacje na temat materiałów eksploatacyjnych, które można wykorzystać w konkretnym urządzeniu. W przypadku problemów z dobraniem drukarki etykiet dla branży optycznej skontaktuj się z naszym technikiem.

Kategorie: Drukarki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button