fbpx

Jakie drukarki etykiet dla laboratorium?

Jakie drukarki etykiet dla laboratorium warto wybrać? Dlaczego w ogóle warto zainwestować w drukarkę etykiet? Na powyższe pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

  1. Jak skutecznie śledzić materiały pacjentów w laboratoriach?
  2. Jaka drukarka etykiet sprawdzi się w laboratorium?
  3. Jakie skanery dla służby zdrowia wybrać?

Zależy Ci na skutecznym zarządzaniu laboratorium? Wszystko zaczyna się przede wszystkim od precyzyjnego śledzenia materiału pacjentów. To bardzo ważna rzecz, ponieważ to właśnie te materiały są elementem prawidłowego rozpoznania ewentualnej choroby. Dlatego tak istotne jest, aby dokładnie i bezbłędnie zarządzać próbkami. Jak nie dopuścić do pomyłek? Wykorzystując drukarki etykiet oraz skanery kodów kreskowych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w niniejszym artykule.

Jak skutecznie śledzić materiały pacjentów w laboratoriach?

Jak skutecznie śledzić materiały pacjentów w laboratoriach?Etykietowanie i prawidłowe identyfikowanie materiału pacjentów pobranego do analizy zwiększa przede wszystkim bezpieczeństwo klientów. Ponadto wykorzystywanie odpowiednich etykiet zmniejsza ryzyko popełnienia ewentualnych błędów podczas identyfikacji próbek. Kolejną zaletą etykietowania w połączeniu z wykorzystywaniem skanerów jest wyższa wydajność. Dzięki odpowiednio dobranym urządzeniom i rozwiązaniom marki Zebra możesz szybko i prawidłowo identyfikować laboratoryjne próbki, jednocześnie skracając czas. A jak wiadomo, im mniej czasu zajmuje szukanie materiałów pacjentów, tym więcej możesz go poświęcić na dokładną analizę oraz inne czynności kliniczne.

W asortymencie marki Zebra znajdziesz przede wszystkim rozwiązania przeznaczone do identyfikacji próbek z materiałami pacjentów. Dostępne są również produkty gwarantujące niezawodną identyfikację histologicznych slajdów. A zatem z produktów mogą skorzystać również laboratoria histologiczne.

Jaka drukarka etykiet sprawdzi się w laboratorium?

Jaka drukarka etykiet sprawdzi się w każdym laboratorium? Polecamy przede wszystkim wydajne rozwiązania przemysłowe. Sporą popularnością aktualnie cieszy się aktualnie drukarka do etykiet serii ZT410. To urządzenie w całości wykonane z metalu. Wyróżnia się wysoką wytrzymałością, trwałością i wydajnością. Niniejsza drukarka etykiet wyposażona została w dotykowy ekran 4,3” oraz intuicyjny interfejs. Jest bardzo łatwa w użyciu, a zatem nawet niedoświadczona osoba nie powinna mieć z nią problemów. Seria ZT410 obejmuje urządzenia w kilku wariantach. Między sobą różnią się przede wszystkim rozdzielczością druku oraz szerokością druku.

Dla służby zdrowia często poleca się drukarki etykiet biurkowe. Z rozwiązań proponowanych przez markę Zebra warto wybrać modele serii ZD400. To urządzenia, które oferują zaawansowane funkcje, gwarantujące niezawodność, elastyczność oraz bezpieczeństwo. Seria obejmuje produkty do druku termicznego i termotransferowego. Dostępny jest także wariant przeznaczony właśnie dla sektora ochrony zdrowia oraz w wariancie na wkład z barwiącą taśmą.

Jeśli natomiast zależy Ci na biurkowej drukarce, wyróżniającej się maksymalną wydajnością, już teraz sprawdź serię ZD600. To czterocalowe urządzenia, które sprawdzą się doskonale do codziennej pracy. Charakteryzują się łatwą obsługą oraz dobrej jakości drukiem. Dzięki funkcji PrintSecure możesz być pewny, że Twoje przedsiębiorstwo będzie w pełni zabezpieczone przed przestojami oraz cybernetycznymi atakami. Seria ZD600 obejmuje nie tylko specjalne rozwiązania dla sektora ochrony zdrowia, ale także drukarki termiczne, termotransferowe oraz RFID.

Zanim zdecydujesz się na konkretną drukarkę, pobierz katalog Zebra i dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi parametrami technicznymi. Wybierz ten model, który spełnia Twoje potrzeby oraz oczekiwania.

Jakie skanery dla służby zdrowia wybrać?

Jak w łatwy i szybki sposób odczytywać etykiety? Najlepszą opcją są odpowiednie skanery Zebra. Z urządzeń tego rodzaju korzystają nie tylko technicy laboratoryjni, ale także farmaceuci oraz pielęgniarki.

Jeśli potrzebujesz sprawdzonych skanerów, zwróć szczególną uwagę na produkty serii DS4600. To specjalne, wszechstronne rozwiązania dla sektora ochrony zdrowia. Uniwersalny skaner pozwoli nie tylko bez problemu identyfikować pacjentów, ale także usprawni proces podawania leków czy ich identyfikację w aptece. Dostępne są również przewodowe lub bezprzewodowe imagery ręczne serii DS220. Produkty te wyróżniają się skutecznością oraz wysoką odpornością na odkażanie preparatami dezynfekującymi.

Dla laboratorium natomiast polecamy przewodowy imager hybrydowy DS9900. To doskonałe urządzenie, które sprawdzi się przy weryfikacji i śledzeniu próbek, przyjmowaniu pacjentów, śledzenia zapasów lub identyfikacji oraz śledzenia leków. Możliwości jest wiele – wystarczy zapoznać się z pełną ofertą i wybrać to rozwiązanie, które spełnia potrzeby i oczekiwania pracowników danego laboratorium.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button