fbpx

Papier półbłysk – gdzie sprawdzą się etykiety papierowe półbłyszczące?

Interesują Cię etykiety papierowe półbłyszczące? Zastanawiasz się, w jakich branżach i do czego sprawdzi się papier półbłysk? Na pytania odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

 1. Gdzie sprawdzą się etykiety papierowe półbłyszczące Z-Perform?
 2. Czym wyróżniają się etykiety półbłyszczące Z-Select?

Potrzebujesz wysokiej jakości surowców do tworzenia odpowiednich etykiet? Już teraz sprawdź etykiety papierowe półbłyszczące marki Zebra! Szczegóły na ich temat znajdziesz w poniższym wpisie. Zapraszamy do szybkiego zapoznania się z jego treścią.

 

Gdzie sprawdzą się etykiety papierowe półbłyszczące Z-Perform?

Gdzie sprawdzą się etykiety papierowe półbłyszczące Z-Perform?Chcesz kupić papier półbłysk, ale nie wiesz właściwie, czy będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie? Sprawdź, czym wyróżniają się rozwiązania gamy Z-Perform marki Zebra. Ogólnie seria ta obejmuje papier niepowlekany, który gwarantuje odpowiednią równowagę pomiędzy ceną a jakością druku. To głównie z tego powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród naszych klientów. Często wybierane są — na przykład — etykiety papierowe 50×50, 80×50, 100×60 czy 100×100. Możliwości jest wiele, a zatem każdy zainteresowany znajdzie optymalną opcję dla swojego przedsiębiorstwa.

W przypadku serii Z-Perform do wyboru masz papier niepowlekany, który oznacza się symbolem 1000 oraz powlekany – 2000. W oznaczeniu poszczególnych surowców używa się także liter T oraz D. T oznacza, że etykieta papierowa przeznaczona jest do druku termotransferowego, a D informuje o druku termicznym.

Dostępne w ofercie etykiety Z-Perform znajdą zastosowanie w następujących branżach:

 • rekreacja i organizacja imprez,
 • transport i logistyka,
 • usługi pocztowe i kurierskie,
 • handel detaliczny,
 • produkcja.

Etykiety papierowe dla logistyki i transportu

Jeśli chodzi o branżę transportową i logistyczną, etykiety papierowe Z-Perform 1000T marki Zebra sprawdzą się między innymi do etykietowania opakowań, znakowania produktów i kompletowania zamówień. Do głównych cech niniejszego surowca zalicza się niski koszt. To etykiety przeznaczone do termotransferowego druku, dostarczane z trwałym, uniwersalnym klejem. Dostępna jest również seria z klejem usuwalnym – Z-Perform 1000 T Removable.

Etykieta dla handlu detalicznego

W handlu detalicznym doskonale sprawdzą się etykiety papierowe serii Z-Perform 1000T 150/190 Tag. To produkt, który będzie doskonałą opcją do oznaczania półek. Grubość surowca wynosi 150/190 mikronów i przeznaczony jest do druku termotransferowego. Temperatura użytkowa niniejszego surowca to -46 – 93 stopnie Celsjusza.

Powyżej omówiliśmy tylko kilka konkretnych serii surowców papierowych. Pełną ofertę znajdziesz w katalogu producenta. Jeśli masz problem z dobraniem etykiety papierowej, skontaktuj się z naszym technikiem.

 

Czym wyróżniają się etykiety półbłyszczące Z-Select?

Z-Select to seria, która obejmuje wysokogatunkowy biały papier, który jest bardzo gładki i powlekany. Gwarantuje doskonałą jakość obrazu. To świetne rozwiązanie do drukowania tam, gdzie ważna jest duża szybkość oraz wysoka jakość druku. Etykiety papierowe serii Z-Select będą świetną opcją dla następujących branż:

 • rekreacja i organizacja imprez,
 • transport i logistyka,
 • handel detaliczny,
 • usługi pocztowe oraz kurierskie,
 • produkcja.

Etykieta papierowa dla usług kurierskich i pocztowych

W przypadku usług kurierskich i pocztowych polecamy szczególnie etykiety papierowe Z-Select 2000D lub Z-Select 2000T. To surowiec, który świetnie sprawdzi się do tworzenia etykiet wysyłkowych. W obu przypadkach otrzymujesz opcję z uniwersalnym, ale trwałym klejem, zapewniającym świetną jakość obrazu. Produkt przeznaczony do druku termicznego (Z-Select 2000D) dodatkowo wykazują dobrą odporność na wilgoć.

Etykiety papierowe dla produkcji

Do znakowania produkcji w toku polecamy przede wszystkim etykiety papierowe serii Z-Select 2000T Removable. To surowiec przeznaczony do druku termotransferowego z usuwalnym, uniwersalnym klejem. Gwarantują świetną jakość obrazu oraz nadają się do szybkiego druku. Temperatura użytkowa niniejszych materiałów wynosi -30 – 80 stopni Celsjusza.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button