fbpx

Trzy popularne drukarki etykiet półprzemysłowe, które warto kupić

Chcesz kupić drukarkę do etykiet klasy średniej? Interesują Cię rozwiązania, które są bardziej rozbudowane od urządzeń biurkowych, ale nie aż tak zaawansowane, jak modele typowo przemysłowe? Dziś przedstawiamy trzy popularne drukarki etykiet półprzemysłowe, które warto kupić!

  1. Czym wyróżnia się drukarka termiczna ZT220 Zebra?
  2. Jakie zalety ma drukarka termotransferową ZT410?
  3. Drukarka termotransferową ZT230 – kiedy warto ją wybrać?

Jaką drukarkę do tworzenia etykiet potrzebnych przy zarządzaniu punktem medycznym warto wybrać? Które drukarki etykiet sprawdzą się w sektorze produkcyjnym? Jakie urządzenia będą doskonałą opcją do wykorzystania w logistyce, transporcie, turystyce czy handlu? W każdym wspomnianym przypadku polecamy inwestować w drukarki etykiet półprzemysłowe. Jeśli szukasz wydajnych i niezawodnych urządzeń, sprawdź nasze polecenia już teraz! Szczegóły na temat proponowanych przez nas produktów znajdziesz w poniższej treści.

 

Czym wyróżnia się drukarka termiczna ZT220 Zebra?

Czym wyróżnia się drukarka termiczna ZT220 Zebra?Relatywnie tania i wydajna drukarka do etykiet ZT220 marki Zebra cieszy się sporą popularnością ze względu na niską cenę, niezawodność i bardzo dobrą jakość druku. Ta kompaktowa i elegancka drukarka wykorzystuje aż dwie technologie druku, a mianowicie druk termiczny oraz termotransferowy. Doskonale sprawdzi się zarówno w transporcie i logistyce, jak i na magazynach, w sektorze produkcji, administracji, turystyce, handlu i ochronie zdrowia. Jeśli szukasz urządzenia, dzięki któremu stworzysz listy przewozowe, numery seryjne, etykiety przeznaczone do porządkowania dokumentów, opisywania produktów czy zarządzania aptekami, gwarantujemy, że modele tej gamy spełnią Twoje oczekiwania.

Drukarki etykiet ZT220 oferują druk o rozdzielczości 203 DPI i prędkości 152 mm/s. Maksymalna szerokość druku wynosi w tym przypadku 104 mm, a maksymalna długość – 3988,0 mm. Urządzenie obsługuje etykiety o szerokości od 19,4 do 114 mm i długości 991 mm. W przypadku taśmy natomiast można zamontować materiały eksploatacyjne o szerokości 40 – 110 mm i długości 300 mm. Z dodatkowych opcji do drukarki możesz dobrać między innymi odklejak i obcinak. Urządzenia tej gamy mają wgrane takie języki programowania jak EPL, ZPL oraz ZPL2. Dzięki drukarce ZT220 bez problemu wydrukujesz również grafikę, logo, tekst czy kody kreskowe.

Modele ZT220 mają zarówno USB, jak i RS-232. Temperatura robocza przy druku termicznym wynosi 0 – 40 stopni Celsjusza. Urządzenie można przechowywać w temperaturze od -40 do 60 stopni Celsjusza.

 

Jakie zalety ma drukarka termotransferową ZT410?

Seria ZT420 obejmuje trwałe drukarki etykiet, wyróżniające się przede wszystkim zaawansowaną technologię. Te uniwersalne urządzenia są łatwe w użyciu i bardzo wydajne. W samej serii ZT400 znajdziesz drukarki do etykiet o różnych rozdzielczościach druku – w modelu ZT420 wynosi 203 DPI. Produkty tej gamy doskonale sprawdzą się zarówno na produkcji, jak i w logistyce, transporcie oraz sektorze związanym z handlem detalicznym.

Drukarka ZT420 wyposażona jest w kolorowy, duży i dotykowy ekran, zapewniający przejrzystość i czytelność. W połączeniu z intuicyjną obsługą gwarantuje szybkie i bezproblemowe zarządzanie wszelkimi ustawieniami. Prędkość drukowania w modelach ZT420 wynosi 356 mm/s. Urządzenia obsługują etykiety o szerokości od 25,4 mm do 114 mm i długości nieprzekraczającej 991 mm. Jeśli natomiast chodzi o maksymalną szerokość druku, właściwość ta wynosi 104 mm – maksymalna długość zaś 3988,0 mm. W niniejszych drukarkach możesz zamontować taśmę o szerokości od 51 do 110 mm i długości 450 mm.

Produkty serii ZT420 ma wbudowane podstawowe języki programowania, a mianowicie EPL, ZPL, XML oraz ZPLII. Obsługuje kody 1D i 2D w tym Code 11, UPC, EAN z rozszerzeniami, QR Code, Code 49 czy Aztec. Pełną listę obsługiwanych kodów znajdziesz na karcie produktu. Z dodatkowych opcji możesz dobrać funkcję RFID.

Niniejsze drukarki do etykiet wyposażone są w Bluetooth, USB, Ethernet oraz RS-232. Temperatura robocza w przypadku druku termotransferowego wynosi 5 – 40 stopni Celsjusza, a termicznego – 0 – 40 stopni Celsjusza. Urządzenie należy przechowywać w odpowiedniej temperaturze – od -40 do 60 stopni Celsjusza.

 

Drukarka termotransferową ZT230 – kiedy warto ją wybrać?

Zastanawiasz się, kiedy warto wybrać drukarkę termotransferową ZT230 marki Zebra? Przede wszystkim wtedy, kiedy zależy Ci na najwyższej jakość druku. W porównaniu do wyżej wspomnianych urządzeń rozdzielczość w niniejszych drukarkach wynosi 300 DPI. Do zalet produktów tej serii zalicza się nie tylko optymalną wydajność, ale i fakt, że nie zajmują zbyt dużo miejsca. Ponadto dzięki temu, że drukarki etykiet tej gamy obsługiwane są przez środowisko Link-OS, zarówno konfiguracja, jak i obsługa, serwis czy konserwacja są bardzo proste i intuicyjne.

Produkty ZT230 wyróżniają się przede wszystkim elegancją konstrukcją i bardzo kompaktową. Urządzenia doskonale sprawdzą się w rękach nie tylko osób, które już mają doświadczenie w drukowaniu – na przykład kodów kreskowych, ale również u tych pracowników, którzy będą wprowadzać technologię po raz pierwszy.

Prędkość drukowania w drukarkach ZT230 wynosi 152 mm/s. Maksymalna szerokość druku to 104 mm, a długość 1854 mm. W niniejszych drukarkach można montować etykiety o szerokości od 19,4 do 114 mm. Doskonale sprawdzą się rolki o średnicy zewnętrznej 203 mm i wewnętrznej 76 mm. Ponadto drukarka do etykiet ZT230 obsługuje podstawowe kody liniowe i dwuwymiarowe, w tym także QR Code, RSS-14, Data Matrix czy Code 49. Urządzenie ma zarówno USB, jak i Wi-Fi czy RS-232. Urządzenie można wykorzystywać w temperaturze roboczej od 5 do 40 stopni Celsjusza. Natomiast, jeśli chodzi o przechowywanie, zakres temperatury wynosi -40 – 60 stopni Celsjusza.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button