fbpx

Wycofane drukarki Zebra

Korzystasz z drukarki etykiet, która chociaż została już wycofana z produkcji, to idealnie odpowiada twoim potrzebom? Jeżeli tak, to z pewnością wiesz, jak trudno jest znaleźć firmę, która serwisuje wycofane drukarki Zebra lub posiada do nich części i materiały.

  1. Wycofane drukarki kart
  2. Drukarki biurkowe Zebra wycofane ze sprzedaży
  3. Stare drukarki przemysłowe
  4. Pozostałe urządzenia, które warto serwisować

W takim przypadku nasza oferta z pewnością cię zainteresuje. Oprócz świadczenia usług związanych z serwisem najnowszych drukarek zajmujemy się również wycofanymi urządzeniami.

Wycofane drukarki kart

Stosowane w różnych branżach drukarki kart Zebra są nieustannie ulepszane. Dzięki temu klienci mogą otrzymać najlepszy produkt. Jednocześnie starsze modele wciąż spokojnie wystarczą do większości zastosowań. Dlatego też, jeżeli w twojej firmie jest któraś z drukarek serii ZC (np. ZC100, ZC350) lub serii Zebra ZXP (series 1 series 3), to w naszym serwisie będziesz mógł bez żadnych problemów zdiagnozować usterkę. Dzięki temu inwestując niewielkie pieniądze, znowu będziesz mógł się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem do drukowania kart.

Drukarki biurkowe Zebra wycofane ze sprzedaży

Podobnie jest z drukarkami biurowymi, chociaż w tym przypadku producent dużo częściej podejmuje decyzję o wycofaniu jakiegoś modelu. Dla naszych techników naprawiających drukarki etykiet nie stanowi to jednak problemu. Dotychczas z powodzeniem serwisowaliśmy między innymi drukarki serii GC (GC420d), GK (GK420t), GX (GX420d oraz GX430t), TLP, ZD200 i wiele innych modeli. Jeżeli nie wiesz, czy naprawa uszkodzonej drukarki będzie opłacalna, wyślij do nas drukarkę i opisz problem, a technik przygotuje wycenę.

Stare drukarki przemysłowe

O ile w przypadku drukarek kart oraz biurkowych naprawianie starszego modelu w przypadku poważnych usterek i awarii może okazać się nieopłacalne, to inaczej jest z drukarkami przemysłowymi firmy Zebra. Ze względu na wysoką cenę początkową takiego sprzętu, nawet stare drukarki warto serwisować i tym samym uniknąć dużych wydatków. Wśród serii, które z reguły udaje się naprawić bez najmniejszego problemu znajdują się seria Xi4 (Zebra 220Xi4), ZT200 (ZT220 oraz ZT230), seria ZT400 (ZT411, ZT421) oraz drukarki Zebra ZT500 i ZT600. Jeżeli za jednym razem zdecydujesz się oddać do serwisu większą ilość urządzeń, uzyskasz dodatkowy rabat.

Pozostałe urządzenia, które warto serwisować

Oprócz popularnych drukarek etykiet i kodów kreskowych zawsze warto sprawdzić również opłacalność serwisowania pozostałego sprzętu amerykańskiej firmy Zebra. Przykładem mogą być drukarki pasywnej technologii RFID, drukarki kioskowe oraz wysokiej jakości mechanizmy drukujące.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button