fbpx

Czy warto kupić skaner w postaci opaski na rękę?

Jak zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa i wyeliminować błędy? W jaki sposób można dokładniej i szybciej skanować produkty? Odpowiedź na te pytania jest prosta – wykorzystując skaner w postaci opaski na rękę! Czym wyróżnia się urządzenie tego rodzaju? Szczegóły znajdziesz w dzisiejszym artykule.

  1. Czym wyróżnia się innowacyjny skaner ProGlove?
  2. Dlaczego warto wybrać opaskę na rękę ze skanerem ProGlove?
  3. Skanery na rękawiczce – jakie są rodzaje?

Zależy Ci na tym, aby zaspokoić potrzeby wszystkich Twoich pracowników w trakcie magazynowych procesów? Chcesz zagwarantować im szybką pracę? Koniecznie sprawdź rozwiązania proponowane przez markę ProGlove! To innowacyjne skanery, które umieszcza się na rękawicy lub opasce, które nie tylko przyspieszają działanie, ale także minimalizują błędy. Kiedy te ostatnie się pojawią, pracownik ze skanerem otrzyma zwrotną haptyczną informację. W ofercie ProGlove znajdziesz kilka serii skanerów. Czym różnią się między sobą? Odpowiadamy w poniższej treści.

Czym wyróżnia się innowacyjny skaner ProGlove?

Produkty proponowane przez markę ProGlove to lekkie skanery kodów  kreskowych o niewielkich rozmiarach. Pozwalają na skanowanie kodów kresowych bez konieczności używania rąk, gdyż umieszcza się je na specjalnej rękawicy lub opasce. Dzięki temu każdy, kto używa skanerów ProGlove ma wolne ręce i może jednocześnie wykonywać kilka czynności – na przykład obsługiwać maszynę, robić notatki, organizować regały w magazynie czy montować różnego rodzaju produkty. Nawet podczas wykonywania kilku działań w jednym czasie praca nie zostaje w żaden sposób zakłócona. A zatem dzięki skanerom ProGlove Twoi pracownicy mogą pracować szybciej i efektywniej.

Sama inwestycja zwróci się każdemu przedsiębiorstwu nawet do 25 dni! Do zalet opasek i rękawic ze skanerami ProGlove zalicza się redukcję błędów o 33%, szybsze skanowanie – nawet o 4 sekundy, a także swobodę pracy, ergonomię i ogólnie możliwość skanowania bez konieczności używania rąk. Bez względu na to, w jakiej branży pracujesz, już teraz możesz ulepszyć wszystkie procesy.

Skanery ProGlove są kompaktowe i pasują na każdą rękę. Dodatkowo są bardzo lekkie i w prosty sposób parują się z poszczególnymi urządzeniami – na przykład za pomocą technologii Bluetooth. Przy każdym skanie dochodzi do optycznego, akustycznego oraz dotykowego sprzężenia zwrotnego. Żywotność baterii montowanych w skanerach ProGlove pozwala na wykonanie od 4000 do 12000 skanów. Oczywiście ilość zależy od modelu, na który ostatecznie się zdecydujesz. Standardowy skaner ProGlove możesz wykorzystać do skanowania wszystkich kodów kreskowych 1D/2D – także macierzy danych i QR. Zakres skanowania natomiast wynosi 10 – 150 centymetrów. Ten parametr może być różny, w zależności od wybranego modelu urządzenia.

Dlaczego warto wybrać opaskę na rękę ze skanerem ProGlove?

Dlaczego warto wybrać opaskę na rękę ze skanerem ProGlove? Przede wszystkim dlatego, że jest to wygodne i maksymalnie elastyczne narzędzie. Twoje dłonie po założeniu opaski w dalszym ciągu będą wolne. Dzięki temu w miejscach, gdzie wyższa temperatura powoduje pocenie się rąk w klasycznych rękawiczkach, w opasce ProGlove problem tego rodzaju zniknie. Dodatkowo skaner tego typu nie potrzebuje żadnych dodatków i podkładek, które mogłyby w trakcie pracy powodować otwarcia czy być po prostu uciążliwym. A zatem do zalet opasek ProGlove zalicza się przewiewną budowę, elastyczność i rozciągliwe paski zapinane na rzepy, które zdecydowane ułatwiają zapinanie rękawiczki ze skanerem.

Skanery na rękawiczce – jakie są rodzaje?

Jeśli chodzi o skanery ubieralne, marka ProGlove przygotowała dla swoich klientów kilka rozwiązań. Między sobą poszczególne skanery różnią się żywotnością, baterii, zasięgiem odczytu oraz wyświetlaczem. Modele MARK Display, które można umieścić zarówno na opasce, jak i rękawicy, mają wyświetlacz w formie e-papieru o rozdzielczości 200 × 200 pikseli. Produkt doskonale sprawdzi się do skanowania bliskiego pola, wynoszącego 10-80 centymetrów oraz nieco dalej – od 30 do 150 centymetrów. Jeśli zależy Ci na tym, aby zwiększyć wydajność na hali produkcyjnej, gwarantujemy, że skaner z wyświetlaczem będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. To lekki produkt, ważący jedynie 48 g, co docenią osoby na co dzień pracujące z tradycyjnymi skanerami.

MARK Standard oraz MARK 2 to rozwiązania bez wyświetlacza. Można łączyć je bezprzewodowo z terminalem, systemem ERP, systemami zarządzania magazynem czy z komputerem za pośrednictwem częstotliwości radiowej lub Bluetooth. MARK 2 sprawdzi się przede wszystkim na produkcji i w branży logistycznej. Dzięki skanerom ProGlove już dziś możesz osiągnąć maksymalną wydajność w każdym obszarze, szczególnie wtedy, gdy należy wykonać ogromną liczbę skanów. Do tego dochodzi oszczędność czasu, gdyż pracownik nie będzie musiał podnosić i odkładać klasycznego skanera w trakcie dokumentacji. Modele serii MARK 2 na jednym ładowaniu pozwalają przeprowadzić do 10 000 skanów.

Seria MARK 3 obejmuje skanery, które ważą jeszcze mniej – a mianowicie jedynie 40 g. Już po 20 minutach ładowania urządzenia pracownik będzie w stanie wykonać około 3000 skanów — po pełnym naładowaniu natomiast 12 000 skanów. Do zalet skanerów serii MARK 3 zalicza się wytrzymałą i solidną konstrukcję, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również w trudnych zastosowań – także w niskich temperaturach. Ponadto skaner tej gamy wyróżnia się wysoką odpornością na kurz i wodę.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button