fbpx

Czytnik kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych jest tak samo potrzebny jak drukarka, szczególnie jeżeli planujesz wykorzystywać stworzone etykiety na potrzeby własnej firmy.

  1. Czytniki kodów kreskowych Zebra
  2. Zastosowania skanerów kodów kreskowych
  3. Naprawa czytnika kodów

Kody wydrukowane na etykietach bez problemu odczytasz przy pomocy czytnika, który często określany jest również jako skaner kodów.

Czytniki kodów kreskowych Zebra

Wybierając nowy czytnik kodów kreskowych powinieneś postawić na sprawdzone rozwiązania takich producentów jak Zebra. Pozwoli ci to cieszyć się bezawaryjną pracą podczas całego okresu użytkowania. Nowoczesne czytniki są bardzo proste w obsłudze, a dodatkowo odczytują nawet słabo widoczne etykiety samoprzylepne.

Zastosowania skanerów kodów kreskowych

Zastosowania skanerów kodów kreskowych są praktycznie nieograniczone, jednak z reguły można się z nimi spotkać w następujących przypadkach.

– skanery kodów stosowane w sklepach (ułatwiają naliczenie klientom odpowiedniej kwoty za dokonane zakupy, gdyż po zeskanowaniu produktu automatycznie zapisują sprzedaż w systemie),
– skanery kodów związane z bezpieczeństwem (obecnie jednak coraz częściej zastępuje się je systemami RFID),
– skanery biblioteczne (przyśpieszają rejestrowanie wypożyczeń i zwrotów książek, a dodatkowo eliminują ryzyko popełnienia błędu),
– stosowanie czytników kodów na potrzeby prywatne (takie zastosowanie docenią te osoby, które posiadają dużą kolekcję filmów, płyt z muzyką lub innych rzeczy, które na które można nakleić etykietę i tym samym ułatwić sobie późniejsze katalogowanie oraz zarządzanie posiadanymi egzemplarzami),
– czytniki kodów kreskowych dla branży logistycznej (pozwalają szybko odnaleźć konkretny towar).

Naprawa czytnika kodów

Rozwiązania firm Zebra i Motorola są odporne na upadki, niezawodne i zazwyczaj charakteryzują się dużą żywotnością. Nawet one wymagają jednak drobnych napraw, szczególnie jeżeli są wykorzystywane do ciągłego skanowania kodów. Niezależnie jednak od tego czy chodzi o poważną naprawę czy też o drobne problemy techniczne ze skanerem, świadczony przez nas serwis czytników Zebra poradzi sobie z tym zadaniem. O jego skuteczności każdego dnia przekonują się kolejni klienci. Są to zarówno małe firmy, w których czytniki i drukarki etykiet używane są sporadycznie jak i największe zakłady, gdzie przez cały czas wykorzystywane są rozwiązania związane z automatyczną identyfikacją. Serwis obejmuje także czytniki RFID, dzięki temu nie ma znaczenia, jaka nowoczesna technologia wykorzystywana jest w twojej firmie.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button