fbpx

Etykiety termiczne do drukarki Zebra

Etykiety termiczne to jeden z najtańszych sposobów znakowania, gdyż do ich zadruku wystarczy dowolna drukarka Zebra. Poznaj najważniejsze zalety tych etykiet i zacznij korzystać z nich w swojej firmie.

  1. Popularne etykiety samoprzylepne
  2. Co wyróżnia etykiety termiczne?
  3. Dostawca etykiet termicznych

Serwisowane przez nas drukarki Zebra nie są oczywiście jedynymi urządzeniami, które mogą drukować na takich etykietach. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w zdecydowanej większości przypadków firmy stawiają na jakość związaną z wyborem sprzętów tego amerykańskiego producenta.

Popularne etykiety samoprzylepne

W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów etykiet. Są to między innymi etykiety kolorowe, etykiety na arkuszach (oferowane w różnych rozmiarach), etykiety termotransferowe oraz tanie etykiety termiczne. To, które z nich będą odpowiednie do znakowania twoich produktów zależy od wielu czynników. Powinieneś więc zwrócić uwagę, czy etykiety będą narażone na uszkodzenia lub działanie czynników zewnętrznych, w jakich temperaturach będą przechowywane oraz czy powinny się łatwo odklejać od podłoża. W wyborze rozwiązania, które zagwarantuje ci bezproblemowe korzystanie z etykiet termicznych pomoże ci nasz doświadczony specjalista.

Co wyróżnia etykiety termiczne?

W zadruku etykiet termicznych najważniejszy jest papier. Pokrywa się go specjalną warstwą materiału charakteryzującego się termo-aktywnością. Dzięki temu pod wpływem temperatury wytwarzanej przez głowicę drukarki Zebra etykieta zmienia barwę z białej na czarną. Eliminuje to konieczność korzystania z taśmy barwiącej, co obniża koszty i ułatwia korzystanie z drukarki nawet mniej doświadczonym pracownikom. Zróżnicowana oferta rolek etykiet obejmuje różne długości, szerokości oraz średnice. Do tego dochodzi możliwość zamówienia praktycznie dowolnej ilości na rolce.

Dostawca etykiet termicznych

Jeżeli aktualnie korzystasz z innego dostawcy etykiet termicznych, sprawdź naszą ofertę. Oprócz świadczenia serwisu posiadamy również własną produkcję, dzięki czemu możemy konkurować cenowo z innymi firmami w zakresie dostaw etykiet termicznych i kolorowych. Z możliwości zakupu materiałów do drukarek z kategorii etykiety termiczne regularnie korzysta wielu naszych klientów, którzy potwierdzają przystępne ceny i wysoką jakość. W przypadku zainteresowania ofertą możesz skorzystać z możliwości zamówienia próbek. W tym celu przejść do formularza kontaktowego i podaj dane, na jakie mamy wysłać paczkę. Mogą to być etykiety do drukarki Zebra lub sprzętów innych producentów.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button