fbpx

Handel detaliczny - oferta drukarek Zebra

Oferta Zebra jest tak rozbudowana, że każdy klient – bez względu na sektor przemysłowy – jest w stanie znaleźć najbardziej dopasowaną drukarkę etykiet do oczekiwań i warunków pracy. Asortyment marki obejmuje także urządzenia, które spełnią wymagania stawiane również przez handel detaliczny.

  1. Drukarki Zebra w handlu detalicznym
  2. Drukarki kioskowe firmy Zebra

Bez względu na to, czy potrzebujesz przygotować etykiety wysyłkowe, etykiety produktowe czy etykiety na półki, w ofercie Zebra znajdziesz drukarki, dzięki którym będziesz mógł szybko i precyzyjnie wydrukować potrzebne ci aktualnie materiały. Asortyment obejmuje również urządzenia umożliwiające drukowanie paragonów, określane mianem drukarek kioskowych. Jeśli właśnie szukasz tego rodzaju rozwiązania, sprawdź nasz propozycje! Konkretne modele wybraliśmy na podstawie ich popularności wśród klientów.

Drukarki Zebra w handlu detalicznym

Oferta marki Zebra obejmuje kilka wariantów urządzeń przystosowanych do pracy w handlu detalicznym. My przedstawiamy najpopularniejsze z nich i gwarantujemy, że każda spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Drukarka Zebra GK420T

Drukarka marki Zebra o pełnej nazwie handlowej GK42-102520-000 to drukarka termotransferowa, gwarantująca nie tylko większą wydajność, ale i szybkość druku (127 mm/s), w porównaniu z innymi modelami stacjonarnymi. Do zalet tego rozwiązania zalicza się przede wszystkim łatwą obsługę oraz trwałość całego produktu. Drukuje paragony w rozdzielczości 203 dpi. Obsługuje szeroką gamę kodów kreskowych, w tym Code 39, 93, 128, EAN-13, EAN-14, QR Code, czy MaxiCode (pełna lista podana jest przy szczegółowym opisie produktu). Może pracować w temperaturach od 4 do 41 stopni Celsjusza.

Drukarka Zebra GK420D

Termiczna drukarka marki Zebra GK42-202520-000 zapewnia czytelny wydruk paragonów o rozdzielczości 203 dpi, co pozwala przyśpieszyć handel detaliczny. Obsługuje zarówno język ZPL, jak i EPL co sprawia, że sama integracja i zarządzanie urządzeniem jest bardzo proste. Szybkość druku modelu GK420D wynosi 127 mm/s. Drukarka stanowi świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, trwałość oraz prostą obsługę. Wymiana materiałów eksploatacyjnych również nie wymaga specjalnych umiejętności.

Drukarka TLP2824 PLUS

Drukarka Zebra 282P-101120-000 jest modelem termotransferowym, oferującym wysoką wydajność, mimo niewielkich rozmiarów. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na szybkim drukowaniu w każdym środowisku – w biurze, w laboratorium, a nawet na własnym biurku w domu. Cały mechanizm ukryto pod trwałą obudową, a całość odznacza się wyjątkową prostotą. Drukarka Zebra TLP2824 umożliwia między innymi drukowanie paragonów w rozdzielczości 203 dpi. Obsługuje etykiety termiczne rolkowe, wykrawane, w tym również metki, przywieszki czy typowy ciągły papier paragonowy. Może pracować w temperaturze wynoszącej minimum 4,4 stopnie, a maksymalnie w 41 stopniach Celsjusza.

Drukarka ZT230

Kompaktowa i ciekawa wizualnie drukarka Zebra ZT23043-T0E000FZ to model termotransferowy, który sprawdzi się zarówno u klientów wymieniających stare urządzenie, jak i u nowych osób, kupujących dopiero swój pierwszy produkt. Zapewnia prostą obsługę, konfigurację i równie łatwą konserwację. Ze względu na swój niewielki rozmiar, drukarka zajmuje naprawdę niewiele miejsca i można bez problemu wkomponować ją wszędzie. Model ZT230 jest wariantem uniwersalnym, zapewniającym druk o rozdzielczości 203 dpi lub 300 dpi (w zależności od wybranej opcji) przy prędkości wynoszącej 152 mm/s. Bogata lista obsługiwanych kodów kreskowych sprawia, że drukarki Zebra tej serii znajdą zastosowanie w każdym sektorze związanym z handlem detalicznym.

Drukarki kioskowe firmy Zebra

Drukarki kioskowe to nic innego, jak po prostu drukarki pokwitowań. Zostały zaprojektowane tak, by sprostać najważniejszym wymaganiom, w tym być jak najbardziej wytrzymałym rozwiązaniem, ponieważ urządzenia tego rodzaju są często mocno eksploatowane. W ofercie marki Zebra można znaleźć drukarki kioskowe w dwóch wariantach, oznaczonych handlowo jako KR203 i KR403.

Drukarka kioskowa KR203

Ekonomiczny model drukarki kioskowej to świetna opcja do zastosowania samoobsługowego. Znajdzie zastosowanie zarówno w sektorze związanym z handlem detalicznym, jak i w ochronie zdrowia. Gwarantuje wysokiej jakości druk i świetną czytelność paragonów. Niewielkie rozmiary drukarki kioskowej sprawiają, że urządzenie samo w sobie nie zajmuje wiele miejsca, a elastyczność montażu z kolei pozwala na ustawienie jej dosłownie wszędzie.

Drukarka kioskowa KR403

Nieco w ulepszonej wersji – drukarka kioskowa KR403 to gwarancja doskonałej jakości druku. Docenią to najbardziej wymagający klienci z takich branż jak handel detaliczny. W modelu tym rozszerzono pakiet kodów kreskowych, a także zastosowano pewne ulepszenia, co z kolei przekłada się na jeszcze większa wydajność. Wykorzystanie nowocześniejszych technologii ma również znaczący wpływ na redukcję samych kosztów utrzymania. Za pomocą drukarki KR403 możesz drukować nie tylko bony, kupony czy paragony, ale również faktury. Model ten znajdzie zastosowanie w handlu detalicznym oraz w ochronie zdrowia.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button