fbpx

Drukarki Zebra

Marka Zebra słynie z wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania, którego zadaniem jest ułatwienie pracy z danymi, sprawniejsze zarządzanie zasobami oraz zwiększenie precyzji. Najpopularniejszą kategorią produktów amerykańskiej firmy stanowią natomiast drukarki Zebra. W wielu zestawieniach zajmują one pierwsze miejsca ze wszystkich drukarek etykiet.

  1. Kompleksowe rozwiązania do druku etykiet
  2. Dodatkowa funkcjonalność dla drukarek Zebra

Urządzenia te oferowane są w wielu wariantach. Dlatego też nie ma większego znaczenia, co tak naprawdę chcesz znakować lub śledzić. Kody kreskowe, znaczniki RFID – nowoczesne drukarki poradzą sobie z każdym zadaniem.

Kompleksowe rozwiązania do druku etykiet

Drukarki firmy Zebra oferowane są we wszystkich wariantach, które mogą być potrzebne w małych, średnich lub dużych firmach. Najprostsze modele to drukarki kart. Można je wykorzystać do samodzielnego przygotowania identyfikatorów, drukowania kart lojalnościowych oraz kontroli dostępu. Wśród klientów, którzy zakupili u nas modele z serii ZXP Series 9 oraz ZC300 są między innymi placówki edukacyjne, hotele, zakłady produkcyjne oraz organizatorzy imprez.

Kolejną rodziną sprzętu są drukarki Zebra przenośne, które pracownik może mieć zawsze przy sobie. Stosuje się je nie tylko do etykietowania (na przykład w celu szybkiej zmiany cen na półkach sklepowych), ale również do drukowania etykiet na paczki i do znakowania próbek w laboratoriach medycznych. W tej grupie urządzeń oferujemy takie modele jak ZQ600, Zebra ZQ500 oraz ZQ 300.

Do przygotowania większych, ale nie przemysłowych ilości etykiet polecamy natomiast drukarki biurkowe. Na tę popularną kategorię drukarek Zebra składają się urządzenia do znakowania opasek, seria ZD620, ZD420, ZD200 i kilka innych modeli drukarek etykiet. Można je spokojnie stosować do niskonakładowej produkcji etykiet, tworzenia tabliczek znamionowych, podczas inwentaryzacji, do przygotowywania listów przewozowych oraz różnego rodzaju pokwitowań.

W ofercie dystrybutora Zebra znajdziesz też drukarki przemysłowe, RFID i specjalistyczne mechanizmy drukujące oraz drukarki kioskowe. Na każde z tych urządzeń, niezależnie od kategorii oraz zastosowań, otrzymasz u nas atrakcyjną cenę. Nasz serwis urządzeń obejmuje wszystkie modele, jakie firma Zebra wyprodukowała. Naprawiamy również urządzenia pogwarancyjne oraz te, które zostały wycofane i nie są już wspierane przez producenta.

Dodatkowa funkcjonalność dla drukarek Zebra

Nie powinieneś wpadać w panikę, jeżeli stosowane w twojej firmie drukarki przestały odpowiadać potrzebom prowadzonej przez ciebie działalności. Nie musisz od razu zastanawiać się nad zakupem nowego sprzętu. Nasz serwis drukarek wielokrotnie radził sobie nawet z tymi urządzeniami, których naprawa wydawała się nieopłacalna. Wieloletnia obecność w branży automatycznej identyfikacji, zespół techników specjalizujących się w pracach serwisowych i własny magazyn części drukarek sprawiają, że możemy podołać każdemu zleceniu, dlatego twoja uszkodzona drukarka może posłużyć jeszcze przez wiele lat. Dotyczy to również zwiększenia funkcjonalności w drukarkach, które działają prawidłowo, ale konieczna jest ich modernizacja. Jako dystrybutor marki Zebra możemy zapewnić najlepsze oprogramowanie do drukarek, materiały eksploatacyjne do drukowania, akcesoria i wspomniane części.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button