fbpx

Naprawa drukarek – korzyści dla ciebie i planety

Zakup nowych drukarek wiąże się z dużymi kosztami (szczególnie w przypadku profesjonalnego sprzętu) oraz przyczynia do powstawania elektrośmieci (w postaci zepsutej drukarki). Jeżeli więc zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszego mobilnego serwisu Zebra zyskasz zarówno ty, jak i cała planeta.

  1. Sprawna praca urządzeń do drukowania etykiet
  2. Kompleksowe wsparcie dla firm
  3. Domowa drukarka Zebra

Wysoka jakość drukarek firmy Zebra pozwala na ich wieloletnią eksploatację. Warto więc spróbować naprawić niesprawne urządzenie i uniknąć wydatków związanych z zakupem nowej drukarki. Okazuje się jednak, że korzyści z takiego podejścia jest dużo więcej.

Sprawna praca urządzeń do drukowania etykiet

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu drukarek etykiet firmy Zebra pozwala nam oferować zróżnicowane usługi. Ich zakres jest indywidualnie dopasowany do każdego klienta. Dzięki temu nie będziesz musiał więcej martwić się o przestoje w produkcji etykiet, gdyż nasz technik od razu zajmie się zgłoszonym problemem. Przewagą takiego rozwiązania nad zakupem nowych drukarek lub skanerów jest to, że nie będziesz musiał martwić się ich ponowną konfiguracją oraz integracją z wykorzystywanymi systemami.

Firmom, które wykorzystują drukarki przemysłowe Zebra, oferujemy stałą opiekę serwisową lub przeglądy techniczne. Jest to niedrogi i skuteczny sposób na wczesne wykrycie usterek, które z czasem mogłyby doprowadzić do uszkodzenia drukarki. Pomożemy również w zakupie nowych drukarek, terminali i skanerów.

Kompleksowe wsparcie dla firm

Co ważne z punktu widzenia klienta, nasze wsparcie obejmuje cały proces zakupowy, a więc doradztwo w doborze, dostarczenie drukarki oraz pomoc z konfiguracją. Jeżeli wykorzystujesz drukarki na dużą skalę, możesz nawet zamówić u nas szkolenia z zakresu automatycznej identyfikacji. Obsługujemy i wdrażamy systemy RFID, które z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Większość zleceń serwisowych realizujemy w naszej siedzibie, jednak oferujemy także mobilny serwis drukarek. Dzięki temu nie musisz odłączać swojej drukarki i wysyłać jej do serwisu. Zamiast tego nasz technik dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Polski.

Domowa drukarka Zebra

Przyjęło się, że sprzęt Zebra najczęściej stosowany jest przez firmy, ale możesz również kupić drukarkę do etykiet na potrzeby prywatne. W takim przypadku zapewnimy ci najlepszą cenę. Alternatywą dla zakupu drukarki może być zamówienie gotowych etykiet. Jeżeli potrzebujesz zamówić etykiety kolorowe, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym w postaci przemysłowych drukarek.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button