fbpx

Serwisowanie drukarki etykiet we Wrocławiu

Właściciele drukarek Zebra często pytają, jak w praktyce wygląda serwisowanie drukarki etykiet. Poniżej znajdziesz opis usługi w wykonaniu naszego serwisu.

  1. Czy każde urządzenie firmy Zebra da się naprawić?
  2. Koszty naprawy drukarki do etykiet
  3. Błyskawiczne naprawy i serwisowanie drukarki etykiet

Dzięki temu przekonasz się, że w większości przypadków naprawa urządzeń do drukowania i skanowania kodów kreskowych oraz etykiet jest nie tylko opłacalnym, ale też najsensowniejszym rozwiązaniem.

Czy każde urządzenie firmy Zebra da się naprawić?

Teoretycznie każdy sprzęt do odczytu kodów kreskowych lub drukowania etykiet termotransferowych da się naprawić. Nie zawsze jednak jest to opłacalne. Zaletą naszego serwisu jest dostęp do oryginalnych części w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu pomimo zapewnienia najwyższej jakości serwisu, jego koszty wciąż są przystępne. Nie musisz też martwić się o to, czy w twoim przypadku naprawa drukarek ma sens. Technik dokona szczegółowej diagnozy, dzięki czemu przygotuje listę części, które należałoby wymienić. Jeżeli jednak klient dojdzie do wniosku, że nie chce inwestować w naprawę niesprawnego urządzenia auto id, to nie będzie musiał ponosić kosztów. Dostanie jednak propozycję zakupu nowej drukarki Sato lub Zebra w dobrej cenie. Jako wieloletni partner producenta drukarek zapewniamy ceny dystrybutorskie na wysokiej jakości sprzęt.

Koszty naprawy drukarki do etykiet

Niektóre popularne uszkodzenia drukarek etykiet można naprawić w cenie 100 lub 200 złotych. W innych przypadkach same części mogą kosztować 300 lub nawet 500, w zależności od tego, co się zepsuło. Jeżeli będzie to głowica drukująca to koszt za serwis może być wyższy niż w przypadku uszkodzonego podajnika etykiet. Każda, nawet najtrudniejsza naprawa realizowana jest w najszybszym możliwym terminie, aby klient nie musiał wstrzymywać produkcji etykiet z powodu niesprawnego sprzętu. Dodatkowo stali klienci naszego serwisu drukarek mogą skorzystać z urządzenia zastępczego. Szczegółowe informacje na temat tej oferty uzyskasz od przedstawiciela. Skontaktujesz się z nim się przez czat, mailowo lub drogą telefoniczną.

Błyskawiczne naprawy i serwisowanie drukarki etykiet

Jako profesjonalny serwis drukarek zapewniamy także dojazd do klienta po odbiór sprzętu. Oferujemy również przeprowadzenie prac serwisowych na miejscu. Jest to dużym ułatwieniem w przypadku drukarek przemysłowych Zebra, których transport bywa nieco kłopotliwy. Pomoc specjalisty od rozwiązań rfid i automatycznej identyfikacji sprawi, że obsługa drukarki Zebra stanie się prostsza. W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem sprzętu Zebra skontaktuj się z naszymi technikami. Dzięki temu przekonasz się, że profesjonalny serwis urządzenia może być przeprowadzony błyskawicznie i w dobrej cenie.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button