fbpx

Obsługa drukarki Zebra

Drukarki Zebra to urządzenia proste w obsłudze, które idealnie sprawdzają się zarówno do podstawowych jak i najbardziej zaawansowanych zadań.

  1. Serwis Motorola czy Zebra?
  2. Usterki w drukarkach etykiet

Ze względu na pewne różnice w budowie, niektórzy użytkownicy mają jednak problemy z drukowaniem etykiet na modelu Zebra gk420t lub konfiguracją drukarek przemysłowych.

Serwis Motorola czy Zebra?

Warto przypomnieć, że marka Zebra przejęła firmę Motorola, w związku z czym możesz się zgłosić do naszego serwisu drukarek etykiet ze sprzętem każdego z tych producentów. Jako oficjalny partner firmy Zebra gwarantujemy najlepszy serwis Motorola na wszystkie urządzenia. Dotyczy to sprzętów związanych z automatyczną identyfikacją. W celu uzyskania pomocy w obsłudze, konfiguracji lub naprawie Zebra drukarki możesz też skorzystać z zakładki Wsparcie Zebra, która znajduje się na naszej stronie internetowej. Technicy czekają również na twoje zgłoszenia przekazywane drogą telefoniczną, mailową oraz przez znajdujący się z prawej strony ekranu czat.

Kontaktując się z technikiem, opisz z czym dokładnie masz problem, z jakiej drukarki lub innego urządzenia korzystasz. Przykładem możę być wspomniany model drukarki do etykiet GK420T. Powiedz również czy wolisz wysłać swój sprzęt do serwisu czy też chcesz, aby technik przyjechał do ciebie. Drugie rozwiązanie jest zdecydowanie wygodniejsze wtedy, gdy w twojej firmie wykorzystywane są takie sprzęty jak Zebra zt230, a dodatkowo zamiast jednej drukarki używasz kilkanaście lub kilkadziesiąt urządzeń. Nie musisz jednak samodzielnie podejmować decyzji związanej z tym, czy niesprawna Zebra tlp 2844 powinna trafić do serwisu, bo może się okazać, że technik podpowie ci rozwiązania, które będziesz mógł wykonać samodzielnie.

Usterki w drukarkach Zebra

Przykładową usterką, z którą zgłasza się wielu klientów jest problem z wyłączeniem urządzenia. Może się to przydarzyć zarówno takim modelom jak drukarka zebra gk420t, jak również tlp 2844. Opisując objawy serwisantowi drukarek otrzymasz poradę, dzięki której będziesz wiedział jak zresetować drukarkę lub wykonać inne działania. W wielu przypadkach udaje się w ten sposób przywrócić sprzęt do pełnej funkcjonalności. Uchroni cię to przed ponoszeniem kosztów naprawy. Oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że uszkodzeniu uległy jakieś części, a w takim przypadku konieczna będzie diagnoza. Wówczas otrzymasz wycenę kosztów, które będziesz musiał ponieść, aby etykieciarka zebra została naprawiona. Jeżeli jednak nie zgodzisz się na naprawę, doradca podpowie ci, która z nowych drukarek spełni twoje oczekiwania, a jednocześnie będzie dostępna w dobrej cenie.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button