fbpx

Zebra GK420t

Niewielka drukarka firmy Zebra GK420t oferuje możliwość szybkiego wydrukowania etykiety w rozmiarze do 104 milimetrów szerokości. Urządzenie jest tanie i łatwe w obsłudze. Klienci często wybierają je jako pierwszą drukarkę etykiet.

  1. Drukarka GK420t – etykiety
  2. Instrukcja do modelu Zebra GK420t
  3. Kalibracja drukarki GK 420 t

Przed zakupem drukarki zwróć jednak uwagę na to, że chociaż niska cena, niewielkie wymiary i ergonomiczna obudowa przemawiają za wyborem tej drukarki, to jednocześnie termotransferowy model gk420t nie sprawdzi się przy większych ilościach etykiet.

Drukarka GK420t – etykiety

Urządzenie przeznaczone jest do druku termotransferowego (istnieje jednak możliwość druku termicznego) i oferuje prędkość na poziomie 127 mm na sekundę. Jeżeli chodzi o rozdzielczość wydruków, to drukarka zebra gk420t pozwala uzyskać 203 dpi. Etykiety, do jakich warto wykorzystać drukarkę Zebra to między innymi:

  • etykiety numerowane (numeracja seryjna),
  • przygotowanie plomb gwarancyjnych,
  • zadruk tabliczek znamionowych,
  • etykiety przeznaczone do znakowania towarów wymagających przechowywania w niskich temperaturach.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowe drukarki GK420t, jak i tanie etykiety Zebra. Przy zakupie zwróć tylko uwagę na szerokość, gdyż model obsługuje jedynie materiały o szerokości nieprzekraczającej 104 milimetrów.

Instrukcja do modelu Zebra GK420t

Obsługa drukarki jest bardzo prosta, więc poradzą z nią sobie również te osoby, które po raz pierwszy korzystają z drukarki do etykiet. W razie potrzeby możesz skontaktować się z naszym serwisem, a uzyskasz wsparcie telefoniczne oraz mailowe. Dużą zaletą modelu gk420t jest to, że zarówno głowica drukująca, jak i wałek drukarki mogą zostać wymienione bez potrzeby korzystania ze specjalistycznych narzędzi. Wielu naszych klientów zamawia po prostu same części zamienne i przeprowadza wymianę we własnym zakresie, co pozwala im zaoszczędzić czas. Szczegółowy opis tego, jak przeprowadzić taką pracę zawiera Zebra GK420t Instrukcja,. Znajdziesz ją w zakładce instrukcje do drukarek Zebra.

Kalibracja drukarki GK 420 t

Podobnie jak sprzęt firmy Zebra przeznaczony do profesjonalnych zastosowań, drukarka zebra gk420t to niezawodne urządzenie, które słynie z bezawaryjnej pracy. Jeżeli jednak wykorzystywana w twojej firmie zebra gk420t drukuje co drugą etykietę, konieczna może być kalibracja. Jest to prosty proces, który pozwoli ci ustawić spójne i prawidłowe wydruki, dzięki czemu przygotowane etykiety zebra będą zgodne z projektem. Jeżeli potrzebujesz pomocy z takimi działaniami jak Zebra GK420t – Kalibracja, nasi specjaliści udzielą ci niezbędnego wsparcia. Mogą też wykonać kalibrację w serwisie. Możesz też spróbować samodzielnie wykonać kalibrację, co rozwiąże wiele popularnych problemów (migający czerwony przycisk, zatrzymanie lub pomijanie etykiet). Informacje na ten temat dostępne są w instrukcji. Pamiętaj, że zakup drukarek na Allegro od niesprawdzonych sprzedawców nie daje ci gwarancji, że sprzedawca udzieli ci pomocy w konfiguracji produktu. U nas natomiast każdy klient może liczyć na rzetelne informacje i atrakcyjne oferty.

Kategorie: Drukarki

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button