fbpx

Drukarka do etykiet

Drukarka do etykiet stanowi niezbędny element każdego systemu związanego z automatyczną identyfikacją. To właśnie one zapewniają możliwość szybkiego drukowania kodów kreskowych lub innych informacji.

  1. Dlaczego warto zainwestować w drukarki etykiet?
  2. Popularne rodzaje drukarek do etykiet

Ze względu na istnienie dwóch popularnych technologii wydruku (druk termiczny oraz druk termotransferowy), pamiętaj o skontaktowaniu się z naszym handlowcem przed zakupem urządzenia. Dzięki temu zostanie ono idealnie dobrane do twoich oczekiwań.

Dlaczego warto zainwestować w drukarki etykiet?

Systemy automatycznej identyfikacji znajdują obecnie zastosowanie nie tylko w dużych firmach i zakładach produkcyjnych. Na dobrą sprawę taki system sprawdzi się wszędzie, niezależnie od tego czy jest to mała firma handlowa czy też duży magazyn. Sam system to jednak nie wszystko, bo jego skuteczność wynika właśnie z możliwości przetwarzania kodów kreskowych oraz innych oznaczeń. Te natomiast najprościej jest wydrukować w postaci tekstu lub grafiki na etykietach, do czego niezbędne są drukarki etykiet Zebra. Same etykiety oferowane są w przeróżnych wariantach, rozmiarach oraz kolorach. Dzięki temu można je dopasować do zadań przewidzianych przez klienta. U nas znajdziesz kompleksowe rozwiązania nawet w sytuacji, gdy potrzebna jest drukarka do etykiet inpost.

Popularne rodzaje drukarek do etykiet

Drukarki do etykiet można podzielić według różnych kryteriów, między innymi po producentach, zastosowaniach lub rodzajach. Najczęściej jednak zamiast podkreślać, że jest to drukarka do etykiet na butelki lub drukarki do etykiet foliowych, stosuje się podział według rodzin drukarek. Wówczas można wyodrębnić takie modele jak:

– drukarka mobilna (przydatna szczególnie w magazynie, łatwa do przeniesienia)
– drukarka biurkowa (prosta obsługa, małe gabaryty)
– drukarka przemysłowa (szybkie wydruki, niskie koszty eksploatacji)
– drukarka kart (ułatwia tworzenie identyfikatorów i plakietek)
– drukarka rfid (niezbędna przy korzystaniu z systemów rfid)
– drukarka specjalistyczna (kioskowa lub mechanizm drukujący)

Każda rodzina drukarek przeznaczona jest do innych zastosowań. Zamawiając u nas tego typu sprzęt masz gwarancję, że będzie to drukarka, która na pewno sprawdzi się w twoim biznesie. Większość urządzeń Zebra można dodatkowo rozbudowywać i modyfikować, aby w jak największym stopniu odpowiadały potrzebom klientów. Tego typu zlecenia wykonuje serwis drukarek, który nasza firma świadczy już od wielu lat.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button