fbpx

Drukarka etykiet

Drukarka etykiet pozwala usprawnić prace przeprowadzane w biurach, magazynach oraz na produkcji.

  1. Dlaczego warto kupić drukarki etykiet?
  2. Drukarka etykiet i kodów kreskowych

Zróżnicowana oferta urządzeń z kategorii drukarki etykiet może jednak utrudnić zakup odpowiedniego modelu firmy Zebra, dlatego zanim wybierzesz jakieś urządzenie zapoznaj się z poniższymi poradami.

Dlaczego warto kupić drukarki etykiet?

Etykiety znajdują zastosowanie w każdej branży. Możesz je znaleźć między innymi na opakowaniach ulubionych produktów, regałach magazynowych oraz pojedynczych przedmiotach. Etykietowanie to tani i skuteczny sposób na ułatwienie pracy, gdyż dzięki temu zamiast ręcznie wprowadzać nazwę konkretnej rzeczy możesz użyć skanera, który odczyta niezbędne informacje z etykiety. To jednak zaledwie jeden z przykładów ich zastosowania. W wielu przypadkach materiały, które zadrukowała drukarka do etykiet stosuje się również po to, aby klient końcowy mógł od razu sprawdzić wszystkie interesujące go informacje (między innymi skład produktu oraz datę produkcji).

Wybór odpowiedniej drukarki etykiet ma bardzo istotne znaczenie z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest to, że dobra drukarka Zebra pozwoli ograniczyć koszty związane z tworzeniem etykiet. Drugim natomiast to dobór takiego urządzenia, które będzie odpowiadało rzeczywistym potrzebom klienta. Planując drukowanie etykiet na skalę przemysłową nie ma sensu kupować małej drukarki biurkowej, gdyż jej możliwości będą niewystarczające. Działą to również w drugą stronę i jeżeli zamierzasz sporadycznie korzystać z takiego urządzenia, to szkoda przepłacać za zakup profesjonalnego sprzętu. Najtańsza drukarka etykiet dostępna jest w cenie kilkuset złotych, natomiast za najdroższe urządzenia trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy.

Większość popularnych modeli drukarek bez problemu radzi sobie z drukowaniem etykiet o różnych kształtach. Dodatkowo masz możliwość stworzenia zarówno pojedynczej etykiety jak i zlecenia wydruku całego nakładu. W zależności od twoich potrzeb, wszystkie etykiety mogą być jednakowe lub też na każdej z nich może generować się inne oznaczenie. W celu uzyskania pomocy z dobraniem takiego sprzętu jak drukarka kodów kreskowych skontaktuj się z działem handlowym naszego serwisu. Otrzymasz tu również wsparcie w sytuacji, gdy twoja drukarka nie będzie działała prawidłowo.

Drukarka etykiet i kodów kreskowych

Kupując nową drukarkę sprawdź szerokość taśmy, która może być obsługiwana przez wybrane urządzenie. Producenci sprzętu do drukowania etykiet (w tym między innymi takie firmy jak Zebra, TSC, Citizen, Dymo) podają tą wartość w milimetrach. Jeżeli planujesz drukować w większych nakładach, zwróć uwagę na szybkość druku. Co z tego, że znajdziesz nowoczesną drukarkę w dobrej cenie, jeżeli nie pozwalałaby ona na szybkie drukowanie? Nowoczesna drukarka etykiet samoprzylepnych może też posiadać wiele dodatkowych funkcji. Nasz doświadczony technik pomoże ci określić, które z nich rzeczywiście są ci potrzebne, abyś mógł uniknąć nietrafionych zakupów.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button