fbpx

Drukarki przemysłowe Zebra - serwis i naprawa

Drukarki przemysłowe Zebra niejednokrotnie kuszą klientów nie tylko większymi możliwościami, ale też mniejszą awaryjnością.

 1. Czy serwis drukarek przemysłowych jest opłacalny?
 2. Drukarki przemysłowe Zebra Technologies

Czasami jednak nawet takie drukarki etykiet potrafią przestać działać. Wówczas, jeżeli firma nie współpracuje z serwisem, który mógłby niezwłocznie przystąpić do usuwania usterki, problemy z drukarką zaczynają przekładać się na łatwe do wyliczenia straty.

Czy serwis drukarek przemysłowych jest opłacalny?

Niektórzy klienci wybierający drukarki przemysłowe Zebra, zastanawiają się nad tym, czy naprawa takich urządzeń jest w ogóle opłacalna. Wynika to z faktu, że jeżeli ktoś płaci kilka lub nawet kilkanaście tysięcy za najlepszą drukarkę etykiet, to później obawia się, że koszty naprawy będą równie wysokie. Na szczęście wygląda to całkowicie inaczej i w wielu przypadkach koszty serwisu można ograniczyć do kwot nieprzekraczających 100 złotych.

Wszystko zależy od tego, jakiej naprawy wymaga uszkodzona drukarka przemysłowa. Jeżeli będzie to zerwany pasek napędowy drukarki, to koszt naprawy będzie niższy niż w sytuacji, w której konieczna jest wymiana całej głowicy termicznej. Na szczęście klienci wybierający nasz Autoryzowany Serwis Zebra nie muszą zastanawiać się nad takimi rzeczami, bo zanim serwisanci przystąpią do usuwania usterki, klient otrzyma niezobowiązującą wycenę.

Drukarki przemysłowe Zebra Technologies

Bogata oferta drukarek przemysłowych produkowanych przez firmę Zebra Technologies co jakiś czas zostaje uaktualniona o nowe drukarki. Wówczas starsze modele zostają wycofane ze sprzedaży. Na szczęście serwis, dla którego naprawa drukarek nie stanowi żadnego problemu, zajmuje się zarówno nowymi, jak i wycofanymi drukarkami. Lista urządzeń, które można od ręki naprawić w naszym serwisie, obejmuje między innymi poniższe sprzęty:

Drukarki etykiet Zebra z rodziny Xi

 • Nowoczesna drukarka przemysłowa Zebra 110Xi4
 • Wydajna drukarka przemysłowa Zebra 140Xi4
 • Niezawodna drukarka przemysłowa Zebra 170Xi4
 • Drukarka przemysłowa Zebra 220Xi4

Drukarki etykiet Zebra z rodziny ZT

 • Drukarka przemysłowa Zebra ZT620
 • Popularna drukarka przemysłowa Zebra ZT610
 • Drukarka przemysłowa Zebra ZT510

Drukarki etykiet Zebra z innych serii

 • Chętnie wybierana drukarka przemysłowa Zebra 105SL Plus
 • Drukarka przemysłowa Zebra 110PAX4
 • Drukarka przemysłowa Zebra 170PAX4

Nawet jeżeli twoja drukarka nie znajduje się na powyższej liście, to i tak z pewnością poradzimy sobie z jej naprawą. Wystarczy, że skorzystasz z czatu lub zadzwonisz do naszych techników, a pokierują cię co do dalszych kroków. W ten sposób przestoje w drukowaniu etykiet zostaną ograniczone do minimum. Ze względu na wieloletnią współpracę z największymi firmami korzystającymi z rozwiązań oferowanych przez firmę Zebra, mamy duże doświadczenie również w serwisowaniu pozostałych urządzeń tego producenta. Dotyczy to między innymi skanerów kodów kreskowych, ręcznych czytników i kiosków interaktywnych. Jak widać, kompleksowa obsługa serwisowa wcale nie musi być droga.


1 Komentarz

Andrzej · 2 czerwca 2019 o 14:23

Serwis jest bardzo opłacalny. Ostatnio zlecaliśmy naprawę mechanizmów drukujących marki Zebra i koszt naprawy pięciu urządzeń był niższy niż zakup jednej nowej drukarki. Warto też zwrócić uwagę na ekologiczny aspekt takich napraw i usług serwisowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button