fbpx

Drukowanie etykiet w firmie

Drukowanie etykiet w firmie wymaga dostępu do odpowiedniej drukarki oraz specjalnego oprogramowania. Dzięki temu można usprawnić proces produkcji oraz zminimalizować przestoje.

  1. Wybór drukarki do konkretnego typu etykiet
  2. Gdzie szukać wsparcia technicznego Zebra?
  3. Programy do projektowania i drukowania etykiet

Jako serwis i dystrybutor drukarek Zebra zapewniamy pomoc w dobraniu drukarki, dzięki czemu urządzenie będzie odpowiednie do danych zastosowań. Jest to ważne, gdyż zakup źle dobranego sprzętu może utrudnić ci samodzielne drukowanie etykiet w firmie lub niepotrzebnie zwiększyć koszty takiej inwestycji.

Wybór drukarki do konkretnego typu etykiet

Drukarki firmy Zebra mogą być stosowane do przygotowania rozmaitych etykiet. Chociaż jedno urządzenie można często wykorzystać do drukowania różnych projektów, to na etapie wyboru drukarki warto przemyśleć kilka rzeczy. Zastanów się, jak dużo etykiet chcesz przygotowywać, jaka będzie ich szerokość oraz na jakim podłożu będą drukowane. Dzięki temu nasz przedstawiciel będzie mógł podpowiedzieć ci taki sprzęt, który poradzi sobie z zadaniem. Nie będziesz się wówczas musiał martwić, że kupujesz drogą drukarkę do etykiet, z której funkcji nie będziesz później korzystał. Więcej informacji na temat tego, jaka drukarka Zebra do etykiet jest najlepsza, znajdziesz w artykule na naszej stronie.

Gdzie szukać wsparcia technicznego Zebra?

Niezależnie od tego, czy korzystasz z drukarek etykiet, czy dopiero przymierzasz się do zakupu, profesjonalne wsparcie techniczne pozwoli ci zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Teoretycznie wiele porad związanych z użytkowaniem drukarek można znaleźć w dołączonych instrukcjach Zebra oraz kartach technicznych, jednak w praktyce zdecydowana większość klientów w razie jakichkolwiek problemów woli skontaktować się z oficjalnym dystrybutorem. Jako firma, która od lat działa na rynku rozwiązań ID oferujemy wsparcie techniczne dla produktów marki Zebra, które jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób. Nie ma znaczenia, czy kupiłeś u nas drukarkę, czy też potrzebujesz zlecić prace serwisowe lub przegląd techniczny. Nasz specjalista poprowadzi cię przez wszystkie kroki konfiguracji, a w razie potrzeby możesz nam wysłać drukarkę do sprawdzenia.

Programy do projektowania i drukowania etykiet

Drukarki Zebra wyróżniają się nie tylko wytrzymałą konstrukcją, ale również łatwością obsługi. Teoretycznie możesz wykonać drukowanie etykiet w firmie z użyciem dowolnego programu. Pamiętaj jednak, że korzystanie z profesjonalnych narzędzi do etykiet stanowi ogromne ułatwienie. Wybierając jedną z popularnych aplikacji, jak oficjalny Zebra Designer w kilka minut zaprojektujesz dowolną etykietę, wybierzesz rozmiar, projekt graficzny, zmienne wartości i wiele innych rzeczy. Zrobienie tego samego bez dostępu do takiego oprogramowania zajęłoby o wiele więcej czasu, a w niektórych przypadkach okazałoby się niewykonalne. Zwróć uwagę, że z raz zakupionego programu do etykiet będziesz mógł korzystać bez żadnych ograniczeń. Nie warto więc na tym oszczędzać, szczególnie że nasz sklep autoid oferuje takie aplikacje w atrakcyjnych cenach.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button