fbpx

Drukarki RFID Zebra – co wybrać?

Potrzebujesz drukarki RFID? Co warto wybrać? Polecamy zwrócić szczególną uwagę na drukarki RFID Zebra. Szczegóły na ich temat znajdziesz w poniższym artykule.

  1. Czym wyróżnia się przenośna drukarka Zebra ZQ630 RFID?
  2. Jaką przemysłową drukarkę RFID warto wybrać?
  3. Która drukarka RFID biurkowa jest dobra?

W asortymencie marki Zebra znajdziesz wiele drukarek RFID. Dostępne są przede wszystkim drukarki RFID przemysłowe, biurkowe oraz przenośne. Warto wiedzieć, że większość serii obejmuje urządzenia w kilku wariantach, które różnią się między sobą pewnymi opcjami. Z tego powodu warto zapoznać się z pełną gamą, a nie jednym wariantem danej serii, aby mieć pewność, że ostatecznie wybierzesz odpowiedni dla siebie model. W niniejszym artykule natomiast przedstawiamy kilka wariantów drukarek, na które warto zwrócić uwagę. Omawiamy urządzenia zarówno biurkowe, jak i przemysłowe czy przenośne. Zapraszamy do szybkiego zapoznania się z tematem.

 

Czym wyróżnia się przenośna drukarka Zebra ZQ630 RFID?

Czym wyróżnia się przenośna drukarka Zebra ZQ630 RFID?Seria Zebra ZQ630 RFID obejmuje drukarki Zebra, które wyposażono w zintegrowany koder RFID. Dzięki temu urządzenia tej gamy obsługują samoprzylepne etykiety RFID. Tej serii drukarka etykiet współpracuje z materiałami o maksymalnej szerokości 112 mm, na których można uzyskać druk o maksymalnej szerokości 104 mm. Produkty Zebra ZQ630 RFID obsługują również znaczniki, które są kompatybilne z protokołem ISO/IEC 18000-63, UHF EPC gen. 2 i RAIN RFID.

Urządzenia tej serii marka Zebra wyposaża w bezprzewodową komunikację Bluetooth i Wi-Fi. Jeśli natomiast chodzi o pamięć, w niniejszych drukarkach masz do dyspozycji RAM 256 MB oraz Flash 510 MB. Nie musisz łączyć drukarki etykiet z komputerem, aby ją skonfigurować. Umożliwia to kolorowy i czytelny wyświetlacz.

Jeśli chodzi o typ nośnika w tym przypadku można wykorzystać poza etykietami RFID również papier termiczny i etykiety termiczne o średnicy rolki do 66 mm. Drukarka Zebra ZQ630 RFID obsługuje język programowania ZPL, EPL, CPCL i ZPLII. Z dostępnych opcji dodatkowych możesz dobrać pasek na rękę lub ramię i futerały ochronne. Niniejsza drukarka RFID odporna jest na upadki z wysokości do 1,83 metrów. Norma szczelności natomiast wynosi IP43 lub IP54, kiedy urządzenie jest trzymane w pokrowcu. Pojemność baterii dostarczanej w standardzie to 6800 mAh.

 

Jaką przemysłową drukarkę RFID warto wybrać?

Przemysłowych drukarek RFID w ofercie Zebra znajdziesz kilka. Jeśli zależy Ci na najwydajniejszym urządzeniu, sprawdź koniecznie serię ZT620 RFID. To termotransferową drukarka samoprzylepnych etykiet, dzięki której bez problemu zakodujesz i wydrukujesz także tagi i etykiety UHF. Wyróżnia się wytrzymałą obudową metalową, odporną na negatywne czynniki zewnętrzne. Niniejszy model ma nie tylko różne konfiguracje druku w tym z rozdzielczością 203 i 300 dpi, ale także moduł Wi-Fi, Ethernet, nawijak wewnętrzny, gilotynę oraz dyspenser. Jeśli natomiast chodzi o pamięć RAM i Flash, w tym przypadku wartości te wynoszą 1 oraz 2 GB.

Drukarkę RFID ZT620 wyposażono w kolorowy wyświetlacz, który umieszczono na przedniej części panelu sterowania. W standardzie teraz każdy klient otrzymuje Ethernet, ale poza nim w niniejszych urządzeniach dostępne jest również USB i RS232. Zainteresowani mogą dodatkowo dokupić LPT. Niniejsze drukarki etykiet obsługują jeżyk programowania ZPL oraz ZPLII.
Maksymalna szerokość druku wynosi 168 mm, a prędkość to 305 mm/s. Jeśli potrzebujesz drukarki etykiet, która ma sprawdzić się w trudnym otoczeniu magazynowym lub produkcyjnym i jednocześnie działać przez niemalże całą dobę, gwarantujemy, że urządzenia serii Zebra ZT620 RFID spełnią Twoje oczekiwania.

 

Która drukarka RFID biurkowa jest dobra?

Z biurkowych urządzeń polecamy drukarkę Zebra ZD621R. To model oferujący druk termiczny i termotransferowy o rozdzielczości 203 lub 300 dpi – wszystko zależy od konfiguracji, na którą się zdecydujesz. Maksymalna szerokość druku to 104 mm dla rozdzielczości 203 dpi i 108 mm dla rozdzielczości 300 dpi. Prędkość druku natomiast wynosi 203 mm/s przy rozdzielczości 203 dpi i 152 mm/s przy rozdzielczości 300 dpi. Szczegółowe dane techniczne na ten temat znajdziesz w katalogu producenta.

Pamięć SDRAM w przypadku drukarki Zebra ZD621R wynosi 64 MB, a Flash – 512 MB. Urządzenie posiada USB, USB Host, Ethernet i RS232. Ponadto obsługuje język ZPL II, XML, PDF Direct, EPL 2 i ZBI. Klient wraz z drukarką otrzymuje specjalną aplikację do projektowania etykiet, a mianowicie popularny program Zebra Designer. Z dodatkowych opcji natomiast możesz dobrać dyspenser z sensorem, obcinak, klawiaturę, Bluetooth lub Wi-Fi.

Kategorie: RFID

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button