fbpx

Drukarki Zebra w przemyśle

Bogaty asortyment marki Zebra sprawia, że każda branża znajdzie dla siebie optymalne rozwiązanie. Oferta obejmuje także drukarki Zebra, które znajdą zastosowanie w przemyśle.

  1. Korzyści ze stosowania drukarek Zebra
  2. Drukarki dla przemysłu

Większość branż przemysłowych odznacza się trudnymi warunkami pracy. Dlatego maszyny i ich komponenty muszą być odpowiednio dostosowane do tych warunków. Tak samo rzecz wygląda z innymi urządzeniami, na przykład z drukarkami Zebra Technologies. Są one urządzeniami przygotowanymi również do zastosowań krytycznych. Jakie korzyści daje wykorzystanie produktów marki Zebra?

Korzyści ze stosowania drukarek Zebra

Wszystkie drukarki etykiet marki Zebra mają wiele zalet i – jeśli tylko zostaną odpowiednio dobrane do wymagań – są w stanie zagwarantować wydajną oraz szybką pracę. Szczególnie w przemyśle dla pracowników mobilnych dostępne przenośne urządzenia pozwalają na komfortowe drukowanie trwałych etykiet w każdej chwili i w dowolnym miejscu, wykorzystując do tego połączenia bezprzewodowe.

Dla klientów, którym zależy na najwyższej efektywności operacyjnej, przejrzystości w każdym łańcuchu dostaw, a także wyeliminowaniu ewentualnych błędów, zaprojektowane zostały drukarki, kodery oraz specjalne etykiety radiowe RFID. Rozwiązania te spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Oferta marki Zebra obejmuje także specjalne etykiety. Odznaczają się doskonałą odpornością na ekstremalne warunki, w tym wysokie temperatury. Syntetyczne materiały eksploatacyjne sprawdzą się między innymi do znakowania stali czy beczek z substancjami chemicznymi, także w przemyśle ciężkim.

Warto mieć na uwadze, że w asortymencie znajdują się zarówno drukarki etykiet przystosowane do trudnych warunków pracy, jak i niezawodne modele do nieco mniej ekstremalnych środowisk. Specjalna seria drukarek Zebra Xi gwarantuje niezawodność w zastosowaniach maksymalnie krytycznych, zapewniając tym samym ciągłość linii produkcyjnych oraz szeroką gamę możliwości. Ponadto w wielu drukarkach Zebra możliwa jest także bezproblemowa integracja SAP oraz z systemami Unicode i Oracle.

Podsumowując – kupując drukarki etykiet Zebra, należy dobierać produkty nie tylko spełniające nasze potrzeby. Należy zadbać, aby były dostosowane do warunków pracy oraz otoczenia. Bogata lista rozwiązań proponowanych przez markę Zebra sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć najskuteczniejsze i optymalne urządzenie dla swojej firmy. Wystarczy, że zgłosi się do nas, a jako dystrybutor drukarek i serwis Zebra zajmiemy się resztą.

Drukarki dla przemysłu

Lista obejmująca typowe drukarki dla przemysłu jest obszerna. Dlatego postanowiliśmy wyszczególnić kilka z nich, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Każdy z tych modeli możemy w razie potrzeby szybko naprawić, gdyż posiadany własny magazyn części do drukarek. Oferujemy także nowe urządzenia drukujące.

Drukarki etykiet z serii ZT600

Wytrzymałość drukarki etykiet z serii ZT600 jest na bardzo wysokim poziomie. Model ten wyprodukowany został z myślą o zastosowaniu przemysłowym. Do zalet tego rozwiązania zalicza się przede wszystkim trwałą konstrukcję. Do tego dochodzi odpowiednio przygotowana obudowa, a także prosta obsługa oraz precyzyjny i szybki druk. Dostępna w naszej ofercie drukarka ZT610 znajdzie zastosowanie przede wszystkim w transporcie, sektorze produkcyjnym oraz w handlu detalicznym.

Drukarki etykiet z serii ZT400

Drukarki etykiet z serii ZT400 to połączenie wysokiej jakości i wielofunkcyjności. Zostały zaprojektowane z myślą o niezawodnej i bezawaryjnej pracy, szczególnie w ekstremalnych warunkach. Przemysłowa drukarka ZT410 została wyposażona w innowacyjne technologie, w tym z opcję RFID. Wariant ten znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sektorze produkcyjnym, transportowym, w handlu detalicznym oraz w ochronie zdrowia.

Drukarki etykiet z serii 220Xi4

Niezawodne drukarki Zebra w przemyśle używane do przygotowywania etykiet to również urządzenia z serii 220Xi4. W wersji przemysłowej to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają urządzenia do pracy w trudnych warunkach. Zapewniają nie tylko szybki, ale i doskonałej jakości druk. Modele z serii 220Xi4 przeznaczone są między innymi do wysokonakładowego druku etykiet. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka wydajność. Drukarka etykiet 220Xi4 pozwala na błyskawiczną i bezproblemową integrację za pośrednictwem różnych połączeń sieciowych.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button