fbpx

Drukarka ZT410

Półprzemysłowa drukarka ZT410 Zebra to jeden z niezawodnych modeli. Drukarka etykiet jest szybka, zapewnia wysoką jakość wydruku, a jednocześnie posiada intuicyjny interfejs.

  1. Najpopularniejsze drukarki ZT410
  2. Drukarka Zebra ZT410 o rozdzielczości 300 dpi
  3. Specyfikacja drukarki etykiet Zebra ZT 410

Oprócz serwisu tych popularnych drukarek półprzemysłowych oferujemy również nowe i używane modele oraz dodatkowe części i akcesoria (w tym nawijaki etykiet oraz dyspensery).

Najpopularniejsze drukarki ZT410

Technicy firmy Zebra podczas projektowania drukarek ZT410 wykorzystali model ZM400, przy czym nowe urządzenie zostało znacznie ulepszone. Chodzi nie tylko o lepsze właściwości oraz nowe funkcje, ale również o wprowadzenie dodatkowych opcji łączności. Sprzęt posiada interfejs Ethernet, a na życzenie klienta może działać w sieci Wi-Fi. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie warianty tej drukarki. Jeżeli chodzi o sprzęt drukujący etykiety w rozdzielczości 203 dpi, to Zebra ZT41042-T0E0000Z będzie najlepszym wyborem.

Nie musisz jednak ograniczać się do zakupu samej drukarki kodów kreskowych, gdyż posiadamy liczne dodatkowe akcesoria, które ułatwią ci pracę. Wiele firm korzystających z naszego serwisu drukarek zamawia więc dyspenser i nawijak etykiet, dzięki czemu można w prosty sposób zwiększyć wydajność produkcji etykiet. Drukarka 203 dpi z tymi akcesoriami posiada oznaczenie ZT41042-T4E0000Z.

Drukarka Zebra ZT410 o rozdzielczości 300 dpi

Jeżeli do drukowania swoich kodów potrzebujesz wysokiej rozdzielczości, postaw na drukarki z rozdzielczością 300 dpi. Firma Zebra posiada wiele takich urządzeń, jednak jeżeli chodzi o półprzemysłowe, to ZT41043-T0E0000Z należy do najczęściej wybieranych. Ta niezawodna drukarka kodów kreskowych charakteryzuje się tym, że można do niej dokupić tanie materiały eksploatacyjne, jak taśmy i etykiety. Dzięki temu koszt druku pojedynczej etykiety zostanie ograniczony do minimum. Jednocześnie zapewniamy całe niezbędne oprogramowanie, więc serwisując przemysłowe drukarki w naszej firmie lub zamawiając nowe drukarki, zawsze możesz liczyć na kompleksowe wsparcie.

Specyfikacja drukarki etykiet Zebra ZT 410

Podobnie jak Zebra o rozdzielczości 203 dpi, ZT 410 oferowana jest w wariancie z dyspenserem i nawijakiem do etykiet. Jeżeli jesteś zainteresowany takim gotowym zestawem, podczas rozmowy z naszym doradcą zapytaj go o cenę drukarki Zebra ZT41043-T4E0000Z. Nie zapomnij wspomnieć o tym, jakie dokładnie ilości kodów planujesz drukować. Dzięki temu nasz sprzedawca drukarek będzie mógł wybrać coś z rodziny ZT400 lub innej serii, abyś mógł zyskać dostęp do najwydajniejszego urządzenia w najlepszej cenie. W przypadku problemu z drukarką ZT410 skorzystaj z naszego sprawdzonego serwisu. Wysyłając nam drukarkę do naprawy, pamiętaj, że możesz skorzystać z formularza, który znajdziesz w zakładce Zamów kuriera u góry strony. Przyśpieszy to cały proces i szybko otrzymasz diagnozę wraz z kosztami naprawy.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button