fbpx

Drukarka ZT610

Szukasz drukarki przemysłowej, która zapewni wysoką jakość druku termotransferowego? Drukarka ZT610 firmy Zebra może okazać się idealnym wyborem.

  1. Specyfikacja Zebra ZT610
  2. Usługi serwisowe Zebra
  3. Zalety drukarki przemysłowej ZT 610

Jest to nowoczesna drukarka przemysłowa, którą można skonfigurować bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi. Bok drukarki został wykonany z transparentnych materiałów. Dzięki temu pracownik drukujący etykiety może na bieżąco kontrolować pracę mechanizmu.

Specyfikacja Zebra ZT610

Urządzenie pracuje w technologii druku termotransferowego. Maksymalna prędkość druku etykiet wynosi aż 356 mm/s. Drukarka została wyposażona w interfejsy RS-232, Ethernet oraz USB i świetnie współpracuje z programem Zebra Designer. W popularnej wersji (standardowa drukarka przemysłowa o rozdzielczości 203 dpi) ma oznaczenie ZT61042-T0E0100Z. Rodzina drukarek ZT 610 Zebra obejmuje również inne rozwiązania. Oprócz drukarki przystosowanej do produkcji etykiet w rozdzielczości 300 dpi (ZT61043-T0E0100Z) dostępne są także wersje z nawijakiem do etykiet oraz gilotyną. Korzystanie z takich rozwiązań znacznie usprawnia prace, szczególnie w przypadku druku wielkonakładowego. Nasz doradca pomoże ci podjąć decyzję, czy lepszym rozwiązaniem będzie Zebra ZT61043-T2E0100Z (rozdzielczość 300 dpi oraz wbudowany nawijak etykiet), czy też wariant z opcją cutter / obcinak, który posiada oznaczenie ZT61043-T1E0100Z. Rozbudowa drukarek Zebra możliwa jest również dla modelu z niższą rozdzielczością. Przykładem może być model ZT61042-T2E0100Z, który wyposażony jest w nawijak etykiet.

Usługi serwisowe Zebra

Nasz serwis od wielu lat zapewnia szybkie naprawy wszystkich drukarek firmy Zebra oraz innych sprzętów, które są niezbędne, aby firma mogła drukować lub obsługiwać etykiety. Zapewniamy więc fachowy serwis drukarki Zebra ZT610 oraz części zamienne. Na życzenie klienta możemy zaoferować wszystkie elementy, które mogą być wymienione w popularnych drukarkach kodów. Jeżeli chodzi o urządzenie typu drukarka ZT610, najczęściej wybierane są wałki i głowice drukarek przemysłowych. Mają one oznaczenia P1083320-010 dla modelu 203 dpi oraz P1083320-011 dla drukarki etykiet z wyższą rozdzielczością (300 dpi). W dowolnym momencie możesz też naprawić u nas terminale, zamówić oprogramowanie przemysłowe RFID lub gotowe etykiety i taśmy. Usługa serwisu dostępna jest dla klientów, którzy zamówili drukarki Zebra u nas lub kupili je od innych dostawców.

Zalety drukarki przemysłowej ZT 610

Wszystkie drukarki przemysłowe Zebra projektowane są w taki sposób, aby mogły pracować nawet w trudnych warunkach i w trybie ciągłym. Dodatkowo model ZT610 posiada kilka istotnych zalet. Jedną z nich jest możliwość założenia taśmy termotransferowej, której długość może wynosić do 450 metrów. Eliminuje to konieczność ciągłego zmieniania materiałów eksploatacyjnych i skraca przestoje. Dołączony program Zebra Designer (code) pozwoli ci natomiast łatwo i szybko przygotować dowolne etykiety niezależnie od tego, czy już wcześniej pracowałeś na takim sprzęcie. Model ZT610 to świetna opcja dla klientów, którzy chcą rozpocząć wysokonakładowy druk etykiet, a jednocześnie nie chcą ryzykować, że wybrany przez nich sprzęt nie sprawdzi się w praktyce.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button