fbpx

Naprawa drukarek Zebra we Wrocławiu

Chociaż osoby prywatne rzadko kiedy korzystają ze sprzętu marki Zebra i wiele osób nawet nie kojarzy tych drukarek, to trudno o lepszy sprzęt do zastosowań przemysłowych, szczególnie jeżeli klientowi zależy na stworzeniu bezawaryjnej linii produkcyjnej dla etykiet.

Jakość potwierdzona przez użytkowników

Zarówno drukarki etykiet Zebra jak i inne rozwiązania tego producenta często zaskakują prostą budową, jednak nie można dać się zwieść pozorom. Każde z tych urządzeń jest bowiem świetnym sprzętem, który – jeżeli tylko zostanie prawidłowo dobrany do rzeczywistych potrzeb klienta oraz będzie prawidłowo skonfigurowany – gwarantuje wydajną pracę, niezależnie od tego czy chodzi o drukowanie dużych ilości etykiet kolorowych, skanowanie kodów kreskowych czy też inne działania.

Serwisant drukarek marki Zebra

Pomimo dopracowanej konstrukcji, zdarza się jednak że drukarki etykiet potrafią odmówić współpracy. Firmy posiadające stałą opiekę serwisową nie muszą się specjalnie przejmować takimi problemami, jednak dla pozostałych użytkowników oznacza to przestoje w pracy, które z kolei generują straty. Warto więc zawczasu pomyśleć o zaopatrzeniu się w zapasową drukarkę do etykiet lub znaleźć taki serwis Zebra, który będzie mógł szybko zareagować i udzielić klientowi niezbędnego wsparcia. W tym miejscu warto przypomnieć, że u nas można zlecić nie tylko bieżące naprawy drukarek oraz innego sprzętu AutoID, ale też z wyprzedzeniem oddać je do przeglądu, co zapewnia bezproblemową pracę. Zachęcamy więc do skontaktowania się z naszymi technikami.


2 Komentarze

Kazimierz · 4 czerwca 2018 o 21:59

Dzięki, akurat szukamy taniego serwisu dla naszych drukarek etykiet. Sprawdźcie proszę czy dostaliście naszą wiadomość.

Kuba · 6 listopada 2018 o 15:00

Od lat serwisujemy tu nasze wszystkie Zebry i drukarki Sato. Naprawdę znają się na rzeczy i dodatkowo oferują rozsądne ceny (szczególnie przy większej ilości zleceń).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button