fbpx

RFID Zebra - etykiety i znaczniki

Jeżeli chcesz skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje technologia RFID Zebra, koniecznie sprawdź ofertę etykiet i znaczników Zebra.

  1. Trwałe etykiety termiczne RFID
  2. Systemy RFID z wykorzystaniem technologii Zebra
  3. Etykiety RFID marki Zebra

Są to przede wszystkim etykiety termiczne z niezawodnymi czipami, które charakteryzują się wysoką wydajnością. Marka Zebra od lat przoduje w rozwiązaniach z zakresu RFID, dzięki czemu wybierając produkty tego producenta, nie musisz się martwić o ich jakość.

Trwałe etykiety termiczne RFID

Wszystkie etykiety Zebra są wstępnie przetestowane, a proces produkcji jest nieustannie optymalizowany. Przykładem wprowadzonych usprawnień może być optymalne dobranie lokalizacji chipu RFID w etykietach. Wszystkie produkty firmy Zebra są zgodne z ISO 9001, co eliminuje ryzyko wystąpienia nieprawidłowego kodowania znaczników. Każde zamówienie realizowane jest z wykorzystaniem najnowszej generacji układów i wysokiej jakości etykiet termicznych. Możemy również przygotować niestandardowe znaczniki do rozwiązań RFID, co dotyczy między innymi rozmiaru, konfiguracji oraz wstępnego zadruku.

Systemy RFID z wykorzystaniem technologii Zebra

Zgodnie z raportem przygotowanym przez RFID Journal, marka Zebra zajmuje pierwsze miejsce na świecie wśród producentów zajmujących się technologią RFID. Każdy nasz klient może więc skorzystać z fachowego wsparcia w doborze, konfiguracji oraz optymalizacji systemów. W rozwiązaniach RFID Zebra nawet z pozoru nieistotny element może mieć ogromny wpływ na prawidłowy przepływ danych. Z tego powodu specjaliści regularnie pomagają klientom w doborze drukarki RFID, czytników i pozostałych elementów, które wspólnie odpowiadają za wydajną komunikację. Wdrożenie rozwiązań RFID z wykorzystaniem sprzętu i etykiet Zebra to gwarancja bezproblemowej pracy niezależnie od stopnia skomplikowania projektu. Sprawdź, co nasi specjaliści mogą zaproponować i zwiększ zyski swojej firmy dzięki takim sprzętom jak nowoczesne skanery danych i czytniki UHF. Dzięki temu możesz za jednym razem zamówić znaczniki, czipy, drukarki, ręczne czytniki oraz stacjonarne skanery. Pozwoli to ograniczyć koszty i skróci czas potrzebny na skonfigurowanie i wdrożenie nowego systemu.

Etykiety RFID marki Zebra

Spośród wszystkich etykiet RFID firmy Zebra, największą popularnością cieszą się przede wszystkim cztery podstawowe warianty. Modele te doskonale sprawdzają się w większości przypadków:

– Zebra ZBR2000,
– Alien Squiggle,
– Avery seria 23X,
– Smartrac Short Dipole.

Każda z tych etykiet zapewnia bezawaryjny zapis i odczyt danych. W wyborze idealnego rozwiązania, które pomoże ci szybko oznakować posiadane zasoby, udzieli ci wsparcia nasz przedstawiciel. Znaczniki Zebra wspomnianego typu stosowane są między innymi do oznaczania próbek, części samochodowych i wielu innych produktów.

Chipy RFID przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach to Zebra ZBR4000, Smartrac dogbone oraz Avery 681. Tego typu etykiety mogą być stosowane do znakowania całych palet, pojemników, narzędzi, wyposażenia IT oraz różnych sprzętów.

Kategorie: RFID

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button