fbpx

Serwis drukarek Wrocław

Urządzenia z kategorii drukarek etykiet mogą przestać działać z różnych powodów, dlatego dobrze jest mieć pod ręką skuteczny serwis drukarek Wrocław.

  1. Kontakt z serwisem drukarek we Wrocławiu
  2. Błyskawiczna diagnoza i naprawa niesprawnych urządzeń
  3. Serwis i wynajem drukarek Zebra

Wszystkie sprzęty stosowane w automatycznej identyfikacji, w tym między innymi drukarki przemysłowe, biurkowe i mobilne; skanery kodów kreskowych; terminale oraz pozostałe sprzęty, naprawisz w naszej firmie.

Kontakt z serwisem drukarek we Wrocławiu

Siedziba partnera marki Zebra, który jest dystrybutorem sprzętu oraz świadczy usługi serwisowe, znajduje się we Wrocławiu. Dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie. W przypadku zauważenia usterki drukarki lub terminala zadzwoń do naszego specjalisty pod numer +48 728 407 511 i opisz problem. Możesz również wysłać maila lub skorzystać z czatu. W zależności od typu urządzenia oraz skali uszkodzenia drukarki i dostępności części zamiennych, naprawa może zająć od kilku do kilkunastu dni. Na szczęście wiele problemów udaje się wyeliminować od razu. Wielu klientów zgłaszało nam trudności z odłączeniem bardziej zaawansowanych, przemysłowych drukarek etykiet i mechanizmów drukujących w celu wysłania ich do serwisu. Oferujemy więc wsparcie technika, który w razie potrzeby może dojechać do klienta.

Błyskawiczna diagnoza i naprawa niesprawnych urządzeń

Nie musisz jednak tyle czekać, aby dowiedzieć się, ile będzie cię kosztował serwis drukarek Wrocław. Technik specjalizujący się w sprzęcie drukującym Zebra od razu zajmie się diagnozą urządzenia i przygotuje wycenę kosztów naprawy. Jeżeli ją zaakceptujesz, drukarka zostanie przekazana do naprawy. W innym przypadku otrzymasz swój sprzęt bez ponoszenia kosztów związanych konserwacją. Możesz natomiast pomyśleć o zakupie nowych drukarek Zebra, a jako oficjalny dystrybutor zapewnimy ci najlepsze ceny. Więcej informacji na temat dostępnych urządzeń znajdziesz w zakładce sklep z drukarkami.

Serwis i wynajem drukarek Zebra

Podczas naprawy, gdy serwis będzie pracował nad twoją drukarką Zebra, może zaistnieć konieczność wydrukowania etykiet. Wówczas możesz je zlecić naszej firmie lub wynająć drukarkę zastępczą na czas naprawy. Bezproblemowy dostęp do takich drukarek etykiet mają również klienci, którzy podpisali z nami umowy serwisowe. Dzięki nim zyskujesz pewność, że twoje urządzenia do drukowania etykiet zawsze będą sprawne. Regularne przeglądy nie zajmują wiele czasu, a pozwalają uniknąć kosztownych napraw.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button