fbpx

Specjalista od drukarki Zebra

Drukarka przenośna zebra rw420 odmówiła posłuszeństwa? A może masz problemy z półprzemysłową 110xi4? W takich sytuacjach specjalista od drukarki Zebra na pewno pomoże rozwiązać problem.

  1. Awarie drukarek Zebra
  2. Zakup nowej drukarki etykiet
  3. Outsourcing produkcji kodów i etykiet

Klientom zainteresowanym ofertą dobrego serwisu drukarek radzimy, aby wybierając specjalistę wzięli pod uwagę opinie dotychczasowych klientów. W ten sposób znajdziesz najlepsze wsparcie dla problemów. Również tych, których czasami nie da się uniknąć jeżeli chodzi o drukarki do etykiet.

Awarie drukarek Zebra

Warto sobie uświadomić to, że nawet prawidłowo używana drukarka zebra tlp 2824 plus może się zepsuć. Widać to szczególnie wtedy, gdy urządzenie jest przez cały czas używane. W końcu nie każda firma może sobie pozwolić na zakup kilku drukarek. Z drugiej strony, etykiety niejednokrotnie są zużywane w nakładach wynoszących nawet kilka tysięcy dziennie. Jeżeli jednak powierzysz nam serwis swoich drukarek, to specjalista od drukarki co jakiś czas dokładnie skontroluje ich stan. Uchroni cię to przed ryzykiem wystąpienia poważnych usterek. Te zaś mogłyby wiązać się z wysokimi kosztami naprawy urządzenia. Jeżeli natomiast drukarka ma już swoje lata i wydaje ci się, że korzystanie z niej nie jest opłacalne, masz dwa wyjścia.

Zakup nowej drukarki etykiet

Kupno nowego urządzenia do drukowania etykiet często traktowane jest jako ostateczność, a w praktyce może się okazać, że będzie to najbardziej opłacalny wybór. Nowa zebra hc100 do opasek na rękę może wynieść cię mniej, niż naprawianie niesprawnej drukarki Zebra. Jako dystrybutor firmy Zebra zapewniamy dużą dostępność każdego produktu z bogatej oferty amerykańskiego producenta. Oferta obejmuje również skanery i wsparcie pozakupowe, więc nie musisz się obawiać problemów z konfiguracją takich urządzeń jak zebra gx420 lub p420i.

Outsourcing produkcji kodów i etykiet

Nie wszystkie firmy chcą jednak kupować drukarki i później stale pilnować, aby urządzenia działały prawidłowo. Z myślą o takich klientach nasza firma, która działa jako Zebra Partner oferuje outsourcing produkcji etykiet. Jest to opłacalne nawet przy małych nakładach etykiet kolorowych, jednak największe oszczędności zauważą firmy, które potrzebują dużych ilości etykiet. Dzięki stosowaniu specjalnych wielkogabarytowych drukarek etykiet, koszt wydruku etykiety – zwłaszcza przy jednorazowym złożeniu dużego zamówienia – na pewno cię zaskoczy. Napisz do naszego przedstawiciela lub zadzwoń, a przygotuje on ofertę na etykiety lub zakup sprzętu, który będzie zgodny z twoimi potrzebami.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button