fbpx

Zebra drukarka dystrybutor

Trudno wyobrazić sobie przygotowanie kodów kreskowych oraz etykiet bez nowoczesnego sprzętu typu Zebra drukarka. U nas znajdziesz wszystkie drukarki w najlepszych cenach.

  1. Zebra drukarka termotransferowa
  2. Oprogramowanie Zebra ZBI
  3. Drukowanie kodów kreskowych

Nawet jeżeli jesteś zadowolony z dotychczas używanego urządzenia, poniższe informacje z pewnością przekonają cię do rozważenia zmiany starej drukarki na nowoczesną urządzenie amerykańskiej firmy.

Zebra drukarka termotransferowa

Firma zebra słynie z produkcji niezawodnego sprzętu, a jednym z jej największych osiągnięć są drukarki termotransferowe. Ten nowoczesny sprzęt projektowany jest z myślą o zadaniach, które użytkownicy muszą wykonać podczas codziennego dnia pracy. Dzięki temu są wydajne, wytrzymałe i tanie w eksploatacji. Dodatkowo każda drukarka Zebra posiada specjalne funkcje, dzięki czemu możesz dopasować sprzęt do swojej branży. Przykładowo, inne drukarki Zebra będą odpowiednie dla magazynierów i dostawców, a inne dla producentów potrzebujących etykiet na swoje produkty. Jako Serwis Zebra zapewniamy nie tylko usługi naprawy, ale też dostęp do wszystkich urządzeń z grupy Zebra printer w bardzo dobrych cenach. Znajdziesz u nas między innymi:

– zebra gk420d (tania drukarka mobilna, którą możesz zawsze mieć przy sobie),
– model zebra gk420t (ten sam model, ale dostępny jako drukarka termotransferowa),
– urządzenie zebra gx430t (kolejna przenośna drukarka, która obsługuje etykiety o szerokości do 10 centymetrów),
– zebra tlp2824 (biurkowa drukarka do kodów kreskowych),
– sprzęt zebra gx420t (nieco droższa drukarka do etykiet, która zapewnia dobrą jakość wydruku),
– zebra drukarka ql420 plus bluetooth (drukarka przenośna z dostępem bezprzewodowym).

Oprogramowanie Zebra ZBI

Jeżeli już teraz wykorzystujesz sprzęt amerykańskiego producenta w swojej firmie, zapytaj naszych handlowców o Zebra ZBI. Ten specjalny język programowania opracowany przez Zebra Technologies pozwoli ci idealnie dopasować urządzenie do rzeczywistych potrzeb i zapewni przewagę nad konkurencją. W zależności od modelu urządzenia, możesz wykorzystać różne programy do drukarek, które zapewnią ci nowe usługi.

Drukowanie kodów kreskowych

Jak widzisz nawet zwykła drukarka kodów kreskowych może być dostępna w różnych wariantach. W związku z tym zawsze staramy się doradzić klientom zainteresowanym zakupem zebra drukarki taki sprzęt, który będzie dla nich najlepszy. W przeciwieństwie do innych dystrybutorów drukarek, oprócz sprzedaży świadczymy również wsparcie pozakupowe oraz serwis. Do tego ostatniego zatrudniamy techników z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy oprócz urządzeń Zebra naprawiają także drukarki Sato, Argox i wielu innych firm.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button