fbpx

Drukarka do etykiet Zebra

Jeżeli zepsuta drukarka uniemożliwia ci pracę, skorzystaj z naszych usług. Zajmiemy się serwisem twojego urządzenia, dzięki czemu drukarka do etykiet Zebra będzie działała tak, jak na samym początku.

  1. Zlecanie druku etykiet
  2. Zebra Technologies Warszawa
  3. Części do drukarki Zebra

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy klienci są przekonani do naprawiania starego sprzętu. W związku z tym zapewniamy niezobowiązującą diagnozę usterki. Otrzymasz wówczas wycenę, która pozwoli ci podjąć dalsze decyzje związane z drukowaniem etykiet.

Zlecanie druku etykiet

Jako firma prowadząca serwis i sklep Zebra skupiamy się przede wszystkim na naprawianiu niesprawnego sprzętu i sprzedaży nowych drukarek. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze takie rozwiązania będą opłacalne dla klienta. Dlatego też poszerzyliśmy ofertę o park maszynowy przemysłowych drukarek etykiet, na którym przygotujemy dla ciebie dowolne etykiety samoprzylepne. Wśród naszych klientów znajdują się między innymi producenci leków oraz produktów spożywczych. Każde zapytanie na etykiety wyceniamy indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i ilości. Dzięki temu nie będziesz musiał płacić za duże nakłady etykiet, jeżeli w twojej działalności wykorzystujesz je sporadycznie. Dodatkowo specjalista dobierze rodzaj etykiety w taki sposób, aby przez długi czas spełniała swoje zadanie.

Zebra Technologies Warszawa

Pracownikom wielu polskich firm i osobom prywatnym często wydaje się, że jedynym miejscem, w którym można naprawić drukarki Zebra lub kupić nowe urządzenia jest Warszawa. Na szczęście nie jest to prawdą. Klienci z pozostałych miast, a w szczególności z okolic Dolnego Śląska mogą skorzystać z naszych usług, na które składają się:

  • serwisowanie drukarek etykiet,
  • sprzedaż nowych drukarek Zebra,
  • naprawa pozostałego sprzętu (w tym terminali i skanerów),
  • produkcja etykiet.

Jako partner marki Zebra gwarantujemy najlepszą jakość usług. Wszystkie naprawy wykonywane są przez doświadczonych serwisantów.

Części do drukarki Zebra

Z myślą o firmach, które zatrudniają własnych serwisantów dbających o nieprzerwaną pracę drukarek, przygotowaliśmy również dużą bazę części zamiennych. Możesz więc u nas zamówić pojedyncze głowice drukujące lub inne elementy, których wymiana jest konieczna, aby drukarka do etykiet Zebra działała prawidłowo. Pamiętaj jednak, że jako serwis z wieloletnim doświadczeniem możemy skutecznie wesprzeć takie działania. Oprócz przeprowadzania napraw zapewniamy doradztwo techniczne i pomoc z konfiguracją systemów automatycznej identyfikacji. Coraz więcej naszych klientów decyduje się na rozwiązania związane z RFID, do których świetnie sprawdza się drukarka Zebra RXi4. W tej dziedzinie mamy na koncie wiele zrealizowanych projektów, więc jeżeli szukasz rozwiązania umożliwiającego sprawne zarządzanie towarami lub liczenie pracowników, z pewnością będziemy mogli zaproponować gotowy system.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button