fbpx

Drukarka Zebra - serwis Wrocław

Niezależnie od tego czy zepsuta drukarka Zebra to model z rodziny drukarek biurkowych, przemysłowych czy też mechanizmów drukujących, serwis Wrocław gwarantuje najszybsze terminy napraw.

  1. Dlaczego warto serwisować drukarki?
  2. Serwis drukarek z wieloletnim doświadczeniem
  3. Gwarancja niskich cen etykiet i serwisu drukarek

Dzięki temu klienci mogą uniknąć strat i wysokich kosztów, które wynikają z przestojów produkcji etykiet oraz konieczności zakupu nowych drukarek marki Zebra.

Dlaczego warto serwisować drukarki?

Podstawowym argumentem przemawiającym za serwisowaniem drukarek jest fakt, że w wielu przypadkach naprawy udaje się wykonać w bardzo krótkim czasie i bez ponoszenia większych wydatków. Serwis obsługujący Wrocław oraz okolice posiada natomiast dostęp do części do drukarek w najlepszych cenach, więc klient na pewno nie poniesie wysokich kosztów. Jakby tego było mało, diagnoza drukarki nie wiąże się z żadnymi wydatkami – wystarczy, że klient dostarczy drukarkę Zebra do serwisu, a jej pracownicy nieodpłatnie sprawdzą stan techniczny urządzenia i jeżeli będzie taka konieczność, przygotują dla klienta wycenę kosztów naprawy. W sytuacji, w której oferta zostanie zaakceptowana, technicy niezwłocznie zabiorą się za przywrócenie drukarki do stanu pełnej funkcjonalności. W innym przypadku klient nie poniesie żadnych kosztów i będzie mógł odebrać niesprawną drukarkę etykiet.

Serwis drukarek z wieloletnim doświadczeniem

Powyższy model działania serwisu Zebra wynika z tego, że tworzą go osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Co więcej, pracownicy serwisu to nie tylko technicy zajmujący się naprawą, ale też doświadczeni handlowcy. Tym samym klient może tu uzyskać świetne ceny na zakup nowych urządzeń typu terminale, drukarki, skanery oraz pozostały asortyment z oferty amerykańskiej firmy Zebra. Jeżeli natomiast komuś zależy na ograniczeniu kosztów, może zdecydować się na wybór drukarki z kategorii outlet. Znajdują się w niej co prawda sprzęty używane, ale jednocześnie starannie sprawdzone przez serwisantów. Tym samym taki zakup to gwarancja dostępu do najlepszych drukarek etykiet w niskich cenach. Jak widać, wcale nie trzeba wydawać kwot rzędu kilku tysięcy złotych, aby można było cieszyć się w pełni sprawną drukarką. W przypadku pytań do serwisu można skorzystać z formularza kontaktowego, czatu lub telefonu, aby w dogodny dla siebie sposób uzyskać profesjonalne wsparcie. Nie bez powodu grono naszych klientów powiększa się praktycznie z każdym tygodniem i najczęściej takie osoby decydują się na stała opiekę nad drukarkami lub zamawiają regularne gotowych dostawy etykiet kolorowych. Przemawia za tym atrakcyjna cena, szybkie terminy realizacji oraz wsparcie dedykowanych handlowców.

Gwarancja niskich cen etykiet i serwisu drukarek

Gwarantujemy, że porównując ofertę naszego serwisu drukarek z wycenami otrzymanymi od konkurencji będziesz mile zaskoczony. Dotyczy to zamówień na etykiety kolorowe termiczne lub termotransferowe, jak również wszelkich prac, gdzie trzeba naprawić uszkodzone drukarki Zebra lub innego producenta z branży Auto-ID.


1 Komentarz

Patrycja · 25 marca 2019 o 17:08

No i przekonaliście mnie! Od następnego miesiąca będziemy zamawiać u Was etykiety kolorowe. Na próbę wyślemy też pierwsze drukarki Zebra typu GK420t.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button