fbpx

Serwis drukarek Zebra

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego serwisu dla posiadanych drukarek termicznych lub termotransferowych? Nie chcesz powierzać drogiego sprzętu niesprawdzonym technikom?

Sprawdź co należy wziąć pod uwagę, aby serwis Zebra spełnił Twoje oczekiwania.

Szeroki zakres usług

Część firm serwisujących urządzenia marki Zebra specjalizuje się wyłącznie w jednej serii drukarek. Korzystając natomiast z naszych usług nie ma znaczenia czy Klient chce naprawić urządzenia Zebra serii Xi4, ZE, ZM, TLP, ZXP, ZT czy też XiIII.

Niskie koszty naprawy drukarki

Dzięki odpowiedniej organizacji, ograniczeniu zbędnych kosztów i dostępu do części do drukarek Zebra w najlepszych cenach, nasi technicy naprawiający drukarki mogą zapewnić najniższe koszty na wszystkiego rodzaju naprawy. Nie musisz jednak wierzyć na słowo, bo najlepiej sprawdzić zakładkę pomoc techniczna drukarek Zebra i skorzystać z bezpłatnej diagnozy.

Usługi dodatkowe

W przypadku branży automatycznej identyfikacji praktycznie wszystkie usługi są ze sobą powiązane, więc warto wybrać firmę, która oprócz serwisu zaoferuje również etykiety i folie termotransferowe odpowiednie dla takiego sprzętu. Możemy zaoferować nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu każda ilość etykiet może zostać przygotowana w oczekiwanym przez Klienta terminie.

Ogólnopolski serwis drukarek Zebra

Oprócz zapewnienia najlepszego serwisu Zebra na terenie Wrocławia, obsługujemy również Klientów z pozostałych części Polski. Wielokrotnie serwisujemy sprzęt tej marki między innymi dla firm z Krakowa, Warszawy oraz Legnicy.


2 Komentarze

Wojtek · 25 sierpnia 2018 o 16:50

Ja ponownie zgłoszę się do serwisu, ale z winy pracownika. Po naprawie dłuugo nie było żadnych problemów. Liczę na zniżkę dla stałego klienta.

Majka · 6 września 2018 o 15:09

Legnica pozdrawia 🙂 Naprawiona przez Was drukarka śmiga aż miło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button