fbpx

Etykiety na  butelki

Potrzebujesz zamówić porządne etykiety na butelki, aby oznakować produkowane przez siebie żele lub inne produkty? A może szukasz atrakcyjnej oferty na naklejki samoprzylepne o nietypowych kształtach?

  1. Polski producent etykiet na butelki
  2. Etykiety samoprzylepne w najlepszych cenach prosto od producenta
  3. Drukarka do etykiet dla firm i osób prywatnych

Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Od początku naszej działalności zajmujemy się etykietami w sposób kompleksowy. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko druk etykiet samoprzylepnych spełniających wszystkie popularne standardy, ale również sprzęt, który pozwoli ci samodzielnie wydrukować naklejki oraz niezbędne akcesoria.

Polski producent etykiet na butelki

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, na który składają się nowoczesne drukarki przemysłowe etykiet. Za ich obsługę odpowiadają sztancerze z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość etykiet. Możesz zamówić wydruk w rolach według twojego projektu lub zlecić nam przygotowanie nowej etykiety na butelki, opakowania, konkretne produkty lub wybrać specjalne warianty znajdujące zastosowanie w przemyśle oraz identyfikacji towarów i osób. Pomagamy w przygotowaniu kompleksowych systemów, dzięki którym będziesz mógł zautomatyzować odczyt i produkcję etykiet.

Etykiety samoprzylepne w najlepszych cenach prosto od producenta

Coraz więcej klientów zamawia u nas naklejki, które sprawdzą się do znakowania płynów dezynfekujących, butelek oraz innych pojemników. Dzięki temu, że jako producent etykiet na butelki mamy dostęp do tanich materiałów, możemy zagwarantować konkurencyjne ceny zarówno przy małych, średnich, jak i dużych nakładach. Firmom, które regularnie zlecają nam produkcję etykiet, oferujemy dodatkowe rabaty. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zapytaj o aktualne promocje.

Drukarka do etykiet dla firm i osób prywatnych

Część osób zamawiających etykiety samoprzylepne pragnie się zabezpieczyć i mieć możliwość samodzielnego wydrukowania naklejek. Chociaż nie uda się wówczas uzyskać tak niskich kosztów przygotowania pojedynczej etykiety, jak w przypadku druku na specjalistycznych drukarkach przemysłowych, jest to świetne rozwiązanie, które może uchronić cię przed przestojem w produkcji, jeżeli na przykład zapomnisz na czas zamówić partię etykiet. Dostępna w naszej ofercie drukarka do etykiet to oryginalny sprzęt Zebra. Gwarantuje to świetną jakość wydruków oraz niezawodną pracę.

Ponieważ każda drukarka etykiet jest inna i zaprojektowana do konkretnych prac, warto skorzystać z pomocy naszego technika. Postara się on dobrać taką drukarkę, abyś mógł łatwo przygotować etykiety i naklejki. To pozwoli ci oznakować butelki oraz pozostałe produkty. Dla wygody klienta możemy wystawić aukcję na Allegro, dostarczyć zamówione etykiety na butelkę, materiały do drukarek (taśmy i kalki Zebra) oraz nowe i używane urządzenia drukujące bezpośrednio do klienta lub wysłać kurierem.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button