fbpx

Jak wygląda serwis drukarki?

Zanim oddasz profesjonalne urządzenie do drukowania etykiet do naprawy, powinieneś dowiedzieć się, jak wygląda serwis drukarki. Dzięki temu unikniesz ryzyka oddania go firmie, która nie będzie w stanie poradzić sobie z jego naprawą.

  1. Kontakt z serwisem Zebra
  2. Odesłanie uszkodzonej drukarki
  3. Zakup nowego urządzenia czy serwis drukarki?

Poniżej prezentujemy krótki opis tego, jak serwis urządzeń Zebra wygląda w naszej firmie. Jednocześnie przypominamy, że oprócz naprawy drukarek etykiet zapewniamy również sprzedaż urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych (etykiet, kalek, taśm).

Kontakt z serwisem Zebra

Kontaktując się z serwisem Zebra możesz wybrać taką formę, która będzie dla ciebie najwygodniejsza. Klienci preferujący tradycyjne rozwiązania mogą na przykład osobiście odwiedzić serwis drukarki i na miejscu uzgodnić wszystko z technikiem. Nie musisz jednak osobiście przywozić swoich drukarek, gdyż wystarczy zgłosić usterkę telefonicznie, mailowo, przez czat lub dedykowany formularz, a specjaliści zajmą się twoim problemem. W ten sposób masz gwarancję szybkiej naprawy oraz kontroli kosztów. Jeżeli wycena przedstawiona przez specjalistę od drukarek Zebra nie będzie ci odpowiadała, zawsze możesz zrezygnować i wówczas naprawa nie będzie przeprowadzona.

Odesłanie uszkodzonej drukarki

Na stronie internetowej dystrybutora Zebra znajdziesz formularz, dzięki któremu zamówisz kuriera bez ponoszenia żadnych kosztów wysyłki. W tym celu wypełnij niezbędne pola (a więc swoje imię i nazwisko, adres email oraz nazwę firmy), a następnie opisz usterkę. Podaj jak najwięcej informacji, gdyż dzięki temu technik będzie wiedział, na co powinien zwrócić uwagę przy przeprowadzaniu diagnozy sprzętu. Następnie kliknij w przycisk Zamów kuriera. Nasz pracownik skontaktuje się z tobą w przypadku dodatkowych pytań. Nie zapomnij również o wpisaniu numeru seryjnego odsyłanego urządzenia, szczególnie jeżeli planujesz za jednym razem zlecić naprawę większej liczby drukarek.

Zakup nowego urządzenia czy serwis drukarki?

Naprawa urządzenia auto id – po zaakceptowaniu przez ciebie kosztów – zostanie wykonana przez fachowca. Jest to technik od drukarek z wieloletnim doświadczeniem, który świetnie zna się na drukarkach etykiet Zebra. Możesz również od razu wymienić uszkodzone drukarki na nowe urządzenia firmy Zebra. Poinformuj wówczas pracownika działu obsługi klienta o tym, jakie urządzenia są ci potrzebne. Dzięki temu przygotuje dla ciebie dobrą ofertę na nowe drukarki, skanery oraz terminale.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button