fbpx

Jaką drukarkę etykiet biurkową wybrać?

Jaką drukarkę etykiet biurkową wybrać? Zanim zdecydujesz się na konkretne rozwiązanie, zastanów się nad swoimi potrzebami i oczekiwaniami. Następnie zapoznaj się z dostępnymi rozwiązaniami i wybierz tę drukarkę, która te wymagania spełnia.

  1. Czym wyróżnia się drukarka biurkowa z serii ZD600 marki Zebra?
  2. Jaką zaawansowaną biurkową drukarkę etykiet marki Zebra warto kupić?
  3. Niezawodna drukarka biurkowa ZD200?
  4. Ultrakompaktowe drukarki do zastosowań wymagających wąskich nośników

Jeśli interesują Cię wydajne i kompaktowe drukarki etykiet, już teraz sprawdź ofertę proponowaną przez markę Zebra. W asortymencie znajdziesz najlepsze rozwiązania, wyróżniające się niewielkimi gabarytami, intuicyjną obsługą oraz funkcjonalnością. W niniejszym artykule omawiamy podstawowe informacje na temat popularnych urządzeń marki Zebra, na które warto zwrócić uwagę. Gwarantujemy, że bez względu na to, którą drukarkę do etykiet wybierzesz, spełni ona Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poleceniami.

Czym wyróżnia się drukarka biurkowa z serii ZD600 marki Zebra?

Czym wyróżnia się drukarka biurkowa z serii ZD600 marki Zebra?Wielu klientów uważa, że drukarki etykiet serii ZD600 to kompaktowe modele biurkowe, mające jednocześnie funkcje oraz cechy znane z drukarek klasy premium. Wyróżniają się maksymalną wydajnością i bezpieczeństwem. Jeśli zależy Ci na produktywności, odpowiedniej jakości druku oraz elastyczności w przypadku zastosowań, gwarantujemy, że modele tej serii spełnią Twoje potrzeby.

Urządzenia tej linii dostępne są w kilku wariantach. W asortymencie zatem znajdziesz drukarki do etykiet w wersji termotransferowej, termiczne, RFID oraz modele przeznaczone do zastosowania w sektorze ochrony zdrowia.

Modele ZD600 będą świetną opcją, która przyda się przy etykietowaniu półek, próbek laboratoryjnych, zasobów i leków, które są wydawane na receptę. Ponadto, wybierając odpowiedni wariant, możesz tworzyć listy przewodowe, pokwitowania odbioru, etykiety wysyłkowe lub inwentaryzacyjne. Dla jakich branż przeznaczone są drukarki etykiet ZD600 (w tym również ZD621, ZD621-HC, ZD621R)? Przede wszystkim dla sektora produkcji, gastronomii, turystyki, handlu detalicznego, ochrony zdrowia i transportu. Doskonale sprawdzą się również, jeśli chodzi o zarządzanie magazynem czy organizację imprez.

Jaką zaawansowaną biurkową drukarkę etykiet marki Zebra warto kupić?

Jeśli interesują Cię zaawansowane drukarki etykiet w wersji biurkowej, koniecznie sprawdź serię ZD400. Obejmuje ona urządzenia elastyczne i proste w zarządzaniu, bazujące na wszystkich zaletach, które znane są klientom z modeli popularnej serii GK. Do zalet zalicza się łatwą obsługę, prostotę zarówno wdrażania, jak i zarządzania, elastyczność zastosowań oraz wyraźny, czytelny druk. Na rynku drukarki do etykiet ZD400 dostępne są w wariancie do druku termotransferowego oraz termicznego.

Drukarka ZD400 przyda się do tworzenia etykiet dla instytucji, etykiet inwentaryzacyjnych i wysyłkowych. Ponadto dzięki niej możesz etykietować próbki laboratoryjne, zasoby czy tworzyć pokwitowania odbioru. Modele tej serii dedykowane są branży transportowej, sektorowi produkcji, turystyce, gastronomii i ochronie zdrowia. Znajdą zastosowanie również przy zarządzaniu magazynem oraz w detalicznym handlu.

Z bardziej zaawansowanych urządzeń polecamy również modele serii GK4210 oraz GT800. To niezawodne drukarki etykiet, gwarantujące dobrej jakości, szybki druk oraz posiadające funkcję zarządzania sieciowego. Sprawdzą się do etykietowania zapasów zarówno produktów, jak i magazynowych oraz do drukowania paragonów. Mogą być wykorzystywane również przez placówki ochrony zdrowia oraz do drukowania w lokalizacjach rozproszonych. Poza ochroną zdrowia i handlem detalicznym niniejsze produkty sprawdzą się również w sektorze produkcyjnym, transporcie, gastronomii, turystyce i przy organizacji imprez.

Jakie ma zalety niezawodna drukarka biurkowa ZD200?

Jakie ma zalety niezawodna drukarka biurkowa ZD200?Jeśli interesuje Cię niezawodna drukarka do etykiet, która wyróżnia się wysokiej jakości budową, już teraz sprawdź serię ZD200. Obejmuje ona urządzenia, które sprawdzą się przy etykietowaniu produktów, zarządzaniu zapasami i zasobami, identyfikacji pacjentów, oznaczaniu cen oraz śledzeniu produkcji będącej w toku. Ponadto dzięki tej drukarce stworzysz etykiety wysyłkowe. Będzie świetną opcją również do drukowania paragonów. A zatem produkty tej serii przeznaczone są dla takich branż, jak ochrona zdrowia, transport, sektor produkcji oraz handel detaliczny.

Drukarka etykiet ZD200 to model podstawowy, który zaprojektowano i wyprodukowano, zachowując wysoką jakość marki Zebra. Dzięki temu za relatywnie niską cenę otrzymujesz niezawodne i wszechstronne urządzenie. Niniejsze drukarki dostępne są w kilku wersjach – w tym do druku termicznego oraz termotransferowego.

Ultrakompaktowe drukarki do zastosowań wymagających wąskich nośników

W asortymencie marki Zebra dostępna jest także kompaktowa drukarka etykiet biurkowa. To jedna z najmniejszych drukarek w średniej klasie. Zarówno model ZD410, jak i TLP 2824 Plus bez problemu zmieszczą się w każdej przestrzeni roboczej. Oba urządzenia będą świetną opcją nie tylko do drukowania etykiet, ale i paragonów, których maksymalna szerokość ma wynosić 50 mm. Drukarki do etykiet tych serii wyposażono dodatkowo w funkcję sieciowego zarządzania oraz inne, przydatne opcje, takie jak obcinak, odklejanie czy podawanie stworzonych etykiet.

W jakich branżach sprawdzą się kompaktowe drukarki Zebra biurkowe? Przede wszystkim w handlu detalicznym, transporcie, ochronie zdrowia, turystyce, gastronomii, organizacji imprez oraz w sektorze produkcji. Drukarki można wykorzystać przy etykietowaniu zapasów produktów i magazynowych, na potrzeby placówek ochrony zdrowia czy aptek oraz do drukowania opasek na rękę. Jak wspominaliśmy, urządzenia tego rodzaju są świetną opcją do tych zastosowań wymagających nieco węższych nośników.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button