fbpx

Usługi serwisowe u klienta

Przeszkolony serwisant drukarek może dojechać na teren przedsiębiorstwa. Pozwala to nam świadczyć usługi serwisowe u klienta. Dzięki temu technik naprawi drukarki etykiet bez potrzeby ich odłączania i wysyłania do serwisu Zebra, co czasami może stanowić dla klienta problem.

  1. Jak zamówić serwisanta drukarek Zebra?
  2. Urządzenia, do których można wezwać serwisanta
  3. Dlaczego warto wybrać serwis z dojazdem do klienta?

Technik zajmujący się drukarkami ma przy sobie części zamienne Zebra. Dzięki temu może od razu usunąć usterkę i przywrócić właściwe parametry pracy urządzeniom marki Zebra lub innym drukarkom etykiet. To sprawia, że przedsiębiorstwo może szybko osiągnąć oczekiwany poziom produktywności. Brak konieczności odłączania sprzętu przy naprawie na miejscu eliminuje ryzyko, że po ponownym podłączeniu drukarkę trzeba będzie na nowo konfigurować.

Jak zamówić serwisanta drukarek Zebra?

Jak zamówić serwisanta drukarek Zebra?Jeżeli chcesz skorzystać z serwisu z dojazdem, wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz na czacie. Koniecznie podaj takie informacje jak opis usterki, adres oraz preferowany termin. Nie zapomnij zostawić numeru telefonu, co ułatwi serwisantowi drukarek kontakt i pomoże mu uzyskać informacje przydatne podczas naprawy. Po przekazaniu drukarki do serwisu technicy zajmą się analizą problemu, a przy okazji sprawdzą jej stan i na życzenie klienta przeprowadzą czyszczenie drukarki etykiet. Możesz też zlecić okresowy przegląd sprzętu Zebra. Pozwala to niewielkim kosztem zwiększyć żywotność drukarek.

Urządzenia, do których można wezwać serwisanta

Kontaktując się z naszym serwisem drukarek, możesz zlecić naprawę takich urządzeń jak terminale, skanery, czynniki, drukarki i pozostałego sprzętu. Doświadczeni specjaliści, którzy naprawiają drukarki Zebra oraz inne sprzęty poradzą sobie nawet z trudnymi zadaniami. Może to być między innymi model półprzemysłowy, jakim jest drukarka Zebra zt230, drukarka etykiet Zebra zt410 oraz drukarka termotransferowa Zebra zt411. Jeżeli nie wiesz, jaki jest model drukarki lub terminala, zrób zdjęcie sprzętu i wyślij naszym doradcom. Pamiętaj jednak, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu serwisanci poradzą sobie z każdym urządzeniem typu Terminal Zebra TC56, Zebra TC51oraz TC72 o ile tylko można je naprawić i jest to opłacalne dla klienta. W przypadku nieopłacalnej naprawy otrzymasz zniżkę na zakup nowych urządzeń do automatycznej identyfikacji. Z takiej oferty warto skorzystać również wtedy, gdy koszty materiałów do drukarki etykiet są wysokie i chcesz kupić drukarkę, która pozwoli je obniżyć.

Dlaczego warto wybrać serwis z dojazdem do klienta?

Decydując się na wybór serwisu, nie musisz pakować niesprawnej drukarki i wysyłać jej kurierem. Zamiast tego możesz skupić się na swojej pracy, a mobilny serwis przyjedzie do ciebie. Usługa ta dostępna jest dla firm i osób prywatnych. Nie ma znaczenia ilość drukarek, które trzeba naprawić lub wykonać przegląd.

Klientów z okolic Wrocławia oraz Siechnic zapraszamy oczywiście do odwiedzenia naszej siedziby. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Czasami nie można zabrać drukarek z linii produkcyjnej, więc jedynym rozwiązaniem jest serwis Zebra u klienta.

Większość napraw udaje się naprawić podczas jednej wizyty. Pozwala to szybko przywrócić ciągłość produkcji etykiet. W pozostałych przypadkach pracownik może zaproponować drukarkę zamienną. Będziesz mógł na niej przygotowywać etykiety do czasu, gdy sprzęt nie będzie sprawny. Wysłanie zepsutej drukarki do serwisu jest proste i zajmuje tylko kilka minut. Jeżeli skorzystasz z formularza dostępnego na naszej stronie, będziesz musiał podać tylko najważniejsze informacje, a kuriera zamówimy za ciebie.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button