fbpx

Wsparcie techniczne dla produktów marki Zebra

Wsparcie techniczne związane z produktami marki Zebra może się przydać nawet wtedy, gdy twoja drukarka działa prawidłowo, a skaner bezproblemowo odczytuje wszystkie kody kreskowe.

  1. Pomoc techniczna dla urządzeń Zebra
  2. Support i wsparcie techniczne dla drukarek
  3. Sterowniki do drukarek Zebra Technologies

Warto więc zawczasu wybrać punkt serwisujący drukarki, aby później nie tracić czasu na poszukiwania. Wówczas wystarczy wykonać jeden telefon lub skorzystać z formularza. W ten sposób zamówisz profesjonalne wsparcie w postaci zespołu doświadczonych techników, którzy zajmą się wskazanym problemem.

Pomoc techniczna dla urządzeń Zebra

Nasza firma specjalizuje się w naprawie produktów Zebra, przy czym oprócz diagnozowania drukarek do etykiet, terminali i skanerów oferujemy również inne usługi serwisowe. Dzięki temu możesz w jednym miejscu skorzystać z kompleksowej obsługi związanej z automatyczną identyfikacją. Jest to duże ułatwienie dla pracowników produkcji. Dzięki temu mogą zamówić etykiety kolorowe, a przy okazji zlecić serwis drukarek lub skorzystać z innej formy wsparcia. Nasi specjaliści posiadają certyfikaty, które potwierdzają wieloletnią współpracę z marką drukarek Zebra. Dodatkowo znają się również na sprzęcie innych producentów, szczególnie jeżeli jest on wykorzystywany do produkcji etykiet paskowych lub kodów.

Support i wsparcie techniczne dla drukarek

Wielu naszych klientów pochodzi z odległych miast w Polsce, dlatego niezależnie od tego, gdzie znajduje się siedziba twojej firmy, uzyskasz tu niezbędną pomoc. Dostarczamy rownież produkty do zagranicznych odbiorców. Jako dystrybutor RFID i rozwiązań autoid możemy zapewnić atrakcyjne ceny na oprogramowanie do produkcji etykiet oraz wsparcie w doborze i konfiguracji sprzętu. Dzięki temu nie będziesz się musiał martwić o prawidłowy odczyt informacji z kodów kreskowych lub innych nośników. Jeżeli chcesz się przekonać, jakie rozwiązania dla firm możemy zaproponować, zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta.

Sterowniki do drukarek Zebra Technologies

Służymy również wsparciem w przypadku instalacji drukarek etykiet. Jeżeli więc nie możesz sobie poradzić z uruchomieniem urządzenia,  skontaktuj się z nami. Zrób to również wtedy, gdy pomimo wielu prób wciąż jakość drukowanych etykiet nie spełnia twoich oczekiwań. Zależy nam na tym, aby najlepsze wsparcie techniczne dla produktów marki Zebra Technologies dostępne było dla każdego klienta. Tym samym współpracujemy nie tylko z dużymi zakładami produkcyjnymi, ale również mały firmami. W zakładce kontakt dostępny jest numer do serwisanta drukarek. W poradnikach dostępnych na stronie znajdziesz szczegółowy opis wsparcia, jakie możesz uzyskać w naszym serwisie.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button