fbpx

Zlecenie naprawy Zebra

Zlecenie naprawy uszkodzonej drukarki, terminala lub innego sprzętu nie musi być trudne! Co więcej, możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu zarówno w przypadku urządzeń objętych gwarancją jak i tych, gdzie już dawno przestała ona obowiązywać.

  1. Zlecenie naprawy zamiast wyrzucania uszkodzonego sprzętu
  2. Napraw drukarkę i zadbaj o środowisko

Wybierając naprawę niesprawnej drukarki oszczędzasz pieniądze oraz dbasz o środowisko, zwłaszcza że czasami wystarczy usunięcie drobnej usterki, aby drukarka etykiet Zebra podziałała przez wiele kolejnych lat.

Zlecenie naprawy zamiast wyrzucania uszkodzonego sprzętu

Dodając do tego wysokie ceny profesjonalnych drukarek etykiet (często określanych jako urządzenia specjalistyczne lub przemysłowe) z pewnością dojdziesz do wniosku, że zbyt pochopne wyrzucenie takiego sprzętu nie jest opłacalne. Pamiętaj również, że zlecając nam naprawę drukarki zachowujesz pełną kontrolę nad wysokością kosztów. Doświadczony technik wyceni dla ciebie wszystkie koszty. Jeżeli jednak uznasz, że serwisowanie nie jest opłacalne, to nie będziesz musiał go zlecać. W takim przypadku zyskasz natomiast gwarancję atrakcyjnych cen na nowe drukarki. Będą to urządzenia odpowiednio dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań. Jeżeli zainteresowało cię zlecenie naprawy Zebra, skorzystaj z opcji Zamów kuriera, która znajduje się na naszej stronie. Technicy od drukarek czekają na twoje zgłoszenia również drogą mailową i przez czat. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie otrzymać profesjonalne wsparcie techniczne.

Napraw drukarkę i zadbaj o środowisko

Zakup nowej drukarki w wielu przypadkach wcale nie jest konieczny, abyś mógł dalej cieszyć się bezproblemowym drukiem etykiet. Jeżeli okaże się, że koszt naprawy twojej drukarki wynosi kilkadziesiąt-kilkaset złotych, to decydując się na serwis sporo zaoszczędzisz. Kwota ta może wynieść nawet kilka tysięcy w porównaniu do tego, ile musiałbyś zapłacić za nową Zebrę. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest to, że stara drukarka nie zostanie wyrzucona. Tym samym przyczynisz się do ochrony środowiska. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu uszkodzonego sprzętu auto id. Oferujemy również techniczne przeglądy okresowe oraz szkolenia, dzięki którym ty oraz twoi pracownicy będziecie mogli w pełni wykorzystać wszystkie możliwości drukarek Zebra. Skontaktuj się z naszym doradcą w celu otrzymania wyceny serwisu, opieki nad sprzętem lub innych prac, a na pewno zauważysz różnice w cenie. Zdecydowana większość klientów indywidualnych oraz firm, które zlecały nam prace przy drukarkach i skanerach oraz druk etykiet zostaje z nami na stałe.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button