fbpx

Autoryzowani dostawcy usług Zebra

Dążenie do nieustannego oferowania najlepszych usług i sprzętu to cel, do którego dążą wszyscy Autoryzowani dostawcy usług Zebra. Jako Partner Biznesowy amerykańskiej firmy zapewniamy dostęp do drukarek w najlepszych cenach oraz serwis, z którego na pewno będziesz zadowolony.

  1. ZASP: Autoryzowany dostawca usług Zebra
  2. Certyfikowany serwis drukarek

Zamiast więc powierzać swój sprzęt niesprawdzonym firmom lub kupować nowe urządzenia z niepewnych źródeł, postaw na wieloletnie doświadczenie i jakość. Dzięki temu masz gwarancję spełnienia najwyższych standardów.

ZASP: Autoryzowany dostawca usług Zebra

Wszyscy autoryzowani dostawcy usług Zebra to firmy, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Wymaga to wielu szkoleń oraz regularnego poddawania się certyfikacji. Dzięki temu niezależnie od tego, czy interesuje cię wsparcie techniczne, instalacja nowych drukarek etykiet czy po prostu zakup urządzenia, zawsze masz pewność, że jakość obsługi będzie na najwyższym poziomie. Tym samym w jednym miejscu możesz załatwić wszystkie sprawy dotyczące drukarek, technologii rfid oraz zlecić serwis urządzeń auto id. W naszej ofercie usługi świadczone są przez techników, którzy znają się na drukarkach Zebra i naprawiają je bezpośrednio w siedzibie firmy oraz u klientów. Oprócz drukarek, naprawie i przeglądowi mogą także zostać poddane skanery oraz pozostałe zasoby z bogatej oferty producenta.

Certyfikowany serwis drukarek

Właścicielem naszego serwisu drukarek jest firma, która posiada status Zebra Business Partner. Jeżeli więc masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, naprawy lub innej usługi, u nasz zawsze możesz uzyskać niezbędne wsparcie. Nasi doradcy techniczni Zebra czekają na twoje telefony, maile oraz kontakt przez czat przez pięć dni w tygodniu. Warto skorzystać z tego rozwiązania, gdyż w wielu przypadkach pozwala wyeliminować kłopoty klientów już przy pierwszym kontakcie. Widać to szczególnie przy problemach z drukowaniem etykiet lub konfiguracją rfid. Sprawdź więc nasz serwis, a istnieje szansa, że unikniesz konieczności oddawania sprzętu do naprawy. Regularnie przeprowadzane kontrole drukarek pozwolą ci uniknąć kosztownych napraw. Sprawdza się to również jeżeli chodzi o skanery. Jeżeli posiadasz park maszynowy drukarek do etykiet, wybierz wsparcie z dojazdem technika. Wówczas naprawa zostanie przeprowadzona we wskazanym przez ciebie miejscu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i szybciej będziesz mógł ponownie uruchomić produkcję etykiet, co pozwoli ograniczyć straty finansowe.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button