fbpx

Drukarki zebra - przegląd oferty

Produkowane przez amerykańską firmę drukarki Zebra można znaleźć zarówno w małych firmach jak i największych zakładach produkcyjnych. Czasami nawet korzystają z nich również użytkownicy prywatni.

  1. Historia Zebra Technologies
  2. Drukarki marki Zebra
  3. Rodzina drukarek etykiet
  4. Poręczne drukarki marki Zebra
  5. Drukarki etykiet dla wymagających klientów
  6. Pomoc w wyborze drukarki Zebra kodów kreskowych

Tak duże zainteresowanie sprzętem (na który składają się nie tylko drukarki), ale też inne sprzęty – między innymi skanery i czytniki) wynika z kilku czynników. Poniżej znajdziesz zestawienie zalet rozwiązań proponowanych Zebra Technologies. Dzięki temu będziesz mógł się przekonać, czy ta marka jest dla ciebie odpowiednia.

Historia Zebra Technologies

Producent kojarzony przede wszystkim z marką Zebra drukarki to pionier w programowaniu znaczników radiowych RFID. Podstawę jego oferty stanowią specjalistyczne urządzenia drukujące. Są to drukarki kodów paskowych, etykiet, paragonów oraz specjalne drukarki kart. Standardowa drukarka Zebra kojarzy się przede wszystkim z dość dużym sprzętem. W ofercie firmy dostępne są również przenośne urządzenia mobilne, w tym drukarka etykiet zebra gk420t. Wówczas pracowników może w wygodny sposób przygotować etykiety z dowolnego miejsca.

Firma Zebra na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie trafiła na listy najlepszych amerykańskich firm oraz najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw. Nic więc dziwnego, że z listy Fortune 500 aż 90% firm korzysta z drukarek Zebra. Te urządzenia są obecnie dostępne w ponad 100 krajów na całym świecie. Łączna ilość sprzedanych drukarek już dawno przekroczyła 5,5 milionów urządzeń. Równie dużą popularnością cieszy się oprogramowanie. Pozwala ono klientom wykorzystać możliwości drukarki etykiet. Wybierz więc ten sprzęt a otrzymasz pewność, że drukarka etykiet Zebra poradzi sobie z wydrukiem wszystkich plików z projektami etykiet, których potrzebujesz.

Drukarki marki Zebra

Klienci korzystający z drukarki Zebra za najważniejszy argument przemawiający za wyborem tej technologii wskazują niezawodność. Jeżeli gonią cię terminy i nie możesz sobie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia, porządna drukarka to podstawa. W połączeniu z innymi rozwiązaniami Zebra możesz nie tylko drukować, ale też oznaczyć wysokiej jakości znacznikami, śledzić i zarządzać magazynem. Projektanci sprzętów tej klasy dokładają wielu starań, aby ich drukarki odpowiadały potrzebom klientów, niezależnie od tego czy chodzi małe firmy czy duże przedsiębiorstwa. Dobra drukarka kodów kreskowych przyda ci się wtedy, gdy samodzielnie wytwarzasz towary. Skorzystasz z niej również w sytuacji, w której twoja praca ogranicza się wyłącznie do ich dystrybucji.

Również firmy z branży usług coraz częściej decydują się na zakup takiej drukarki, ponieważ można ją w krótkim czasie zintegrować z wykorzystywanymi w firmie systemami, a jednocześnie sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze. Poszczególne drukarki zostały podzielone na rodziny, dzięki czemu zyskujesz pewność, że kupujesz taką drukarkę do etykiet, która będzie najlepsza dla twojego biznesu. Dodaj do tego sprawdzony serwis, któremu zaufało wiele firm wykorzystujących w pracy drukarki etykiet. Wówczas będziesz mógł zapomnieć o jakichkolwiek problemach jeżeli chodzi o produkcję etykiet.

Rodzina drukarek etykiet

Pamiętaj, że jeżeli nie wiesz, która drukarka Zebra spełni oczekiwania twoje i twoich pracowników, nasz technik postara się pomóc w doborze. Uwzględni przy tym ceny na materiały eksploatacyjne oraz to, czy potrzebne jest specjalistyczne oprogramowanie. Dobór drukarki przeprowadzony jest po tym, jak udzielisz serwisantowi Zebra kilku istotnych informacji. Chodzi przede wszystkim o to, czy interesują cię modele przemysłowe, czy raczej ważniejsza jest dla ciebie mobilność. Biurkowe drukarki nie zapewnią co prawda tak szybkiego wydruku większych nakładów, ale zajmują o wiele mniej miejsca. Są to drukarki tańsze niż specjalistyczne sprzęty. W przypadku niektórych klientów może to mieć wpływ na ostateczną decyzję o tym, która drukarka do kodów kreskowych będzie najlepsza. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze rodziny drukarek Zebra, które amerykański producent oferuje swoim klientom.

– Poręczne drukarki biurkowe do etykiet – urządzenia te gwarantują bezproblemową pracę, a oprócz niezawodności charakteryzują się też łatwością użycia. Doskonały wybór dla klientów, którzy nie mają miejsca na drukarki przemysłowe, a jednocześnie chcą korzystać z markowych sprzętów. Tego typu drukarki etykiet jak chociażby model Zebra ZD410 możesz w dowolnym momencie oddać do naszego serwisu, co pozwoli ci zyskać pewność, że urządzenia zawsze są gotowe do działania.

– Popularne drukarki przemysłowe Zebra – najbardziej dopracowany i zarazem najczęściej kupowany sprzęt. W kategorii Zebra drukarki trudno wskazać inne rozwiązania, które byłyby tak uniwersalne i jednocześnie zapewniały podobny stosunek ceny do jakości. Dzięki nim rozwiniesz każdy biznes, w którym potrzebne jest drukowanie etykiet. Do tych modeli dostępne są różne akcesoria, dzięki czemu drukarki kodów kreskowych zyskują nowe funkcjonalności. Drukarka przemysłowa w połączeniu z aplikacją do tworzenia etykiet pozwolą ci uniezależnić się w kwestii produkcji etykiet. Jeżeli potrzebny jest ci taki program, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Dzięki temu w dowolnym momencie przygotujesz tyle kodów kreskowych Zebra, ile tak naprawdę potrzebujesz.

Poręczne drukarki marki Zebra

Zamawiając u nas taśmy termotransferowe masz gwarancję najlepszej ceny. Przy okazji możesz zamówić karty Zebra do drukarek kart lub nawet całe role etykiet kolorowych.

– Zebra drukarki mobilne – największą zaletą tych urządzeń jest to, że pozwalają drukować w dowolnym miejscu. Przyśpieszą oznaczanie towarów cenami, jak również pomogą zaprowadzić porządek w magazynie. Producent postarał się o to, aby te niewielkie drukarki nie ustępowały jakością większym modelom typu Zebra gk420d. Jednocześnie zaprojektował je tak, aby były jeszcze mniejsze. W serwisie YouTube znajdziesz prezentacje tych drukarek. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat tego, jak wygląda drukowanie etykiet z ich wykorzystaniem, sprawdź opisy na naszej stronie. Jako partner firmy sprzedający i serwisujący Zebra drukarki już od wielu lat doskonale wiemy, czego oczekują klienci.

– Specjalne drukarki kart i identyfikatorów – nazwa tej rodziny sprzętu drukującego idealnie opisuje jego zastosowania. Karty bankowe, plakietki pracownicze lub nawet identyfikatory – to wszystko możesz przygotować samodzielnie. Chociaż drukarka, która zamiast etykiet pozwala tworzyć karty nie jest może niezbędnym sprzętem, to jednocześnie klienci zgodnie przyznają, że taka biurkowa drukarka etykiet znacznie ułatwiła im pracę. Szerokość druku w przypadku kart jest standardowa, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zamówisz złe materiały do wykorzystywanych drukarek. Jeżeli zamówisz taki sprzęt lub karty w większych ilościach, będziesz mógł skorzystać z dodatkowych zniżek.

Drukarka etykiet dla wymagających klientów

Do tego dochodzi darmowa dostawa. Urządzenia tego producenta są wyjątkowo wytrzymałe, a w przypadku ewentualnych problemów ze sprzętem lub konkretnej usługi niezbędnej do drukowania, zawsze możesz sięgnąć po usługi oferowane przez nasz serwis. Dzięki niemu nawet półprzemysłowe sprzęty (w tym popularna Zebra S4M), które zdaniem klienta do niczego się już nie nadawały, udaje się naprawić za niewielkie pieniądze. Sprawdź zresztą sam ofertę serwisu i skontaktuj się z naszym doradcą, a otrzymasz wycenę uwzględniającą wszystkie koszty naprawy produktu. Jeżeli potrzebna jest ci mapa strony, to formularz kontaktowy do serwisu znajduje się w górnym menu.

– Nowoczesne drukarki kioskowe dla firm i zakładów – taka drukarka etykiet Zebra jest na tyle rozbudowanym urządzeniem, że odpowiedniejszą nazwą jest system kioskowy. Jest to ułatwienie dla klientów oraz pracowników, gdyż oprogramowanie dołączone do tego produktu oraz akcesoria pozwalają ustawić go tak, aby każdy użytkownik mógł samodzielnie wydrukować potwierdzenie, bilet lub kupon. Eliminuje to konieczność przydzielania jednemu pracownikowi obowiązku obsługiwania drukarki kioskowej, gdyż każdy zainteresowany będzie mógł samodzielnie z niej skorzystać. Podobnie jak inne Zebra drukarki, obsługa jest bardzo intuicyjna.

– Niezawodne mechanizmy drukujące dla produkcji na skalę przemysłową – musisz zrozumieć, że nie jest to rozwiązanie dla każdego. Najprawdopodobniej w twoim przypadku lepiej sprawdzą się inne sprzęty Zebra. Zakup mechanizmu drukującego uzasadniony jest tak naprawdę tylko w nielicznych przypadkach, ale jeżeli już się z niego skorzysta, to można spokojnie realizować nawet najbardziej wymagające wydruki. Nie ma na rynku lepszej drukarki do przemysłowych zastosowań. Chociaż niektóre Zebra drukarki świetnie radzą sobie z przemysłowymi nakładami druku kodów kreskowych, to jednak tego typu mechanizmy znacznie je wyprzedzają. Dodatkową zaletą tego sprzętu jest to, że Zebra etykiety mogą być dowolnie dostosowywane do potrzeb klienta. Dzięki temu można stworzyć specjalny system drukowania kodów kreskowych dla twojej firmy, który uwzględni wszystkie wymagania.

Pomoc w wyborze drukarki Zebra kodów kreskowych

Powyższa lista świetnie pokazuje, że półprzemysłowe drukarki nie są tak naprawdę jedynym wyborem. Powinieneś więc wziąć pod uwagę kilka innych opcji. Zrób to w przypadku, gdy interesują cię rozwiązania słynące z trwałości. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta. Drukarki mają intuicyjny interfejs oraz spełniają wysokie standardy jeżeli chodzi o to, w jakiej jakości drukowane są kody i etykiety paragonowe. Nasz specjalista zadba o to, aby twoja nowa drukarka etykiet Zebra zapewniła ci dostęp do wszystkich niezbędnych usług. Czy będzie to Zebra ZT410 czy też GK420t zależy tak naprawdę od przewidzianych przez ciebie zastosowań.

Urządzenia te mają porty ethernet i usb, więc spokojnie podłączysz do nich biurowe komputery. W ofercie partnera firmy Zebra dostępne są też takie materiały jak taśma termotransferowa. Zobacz więc wszystkie propozycje, a w razie potrzeby zadzwoń lub wyślij wiadomość do naszego działu obsługi klienta Zebra Wrocław. Tutaj na pewno otrzymasz niezbędną pomoc. Skorzystaj z niej również wtedy, gdy nie wiesz jakie dpi jest odpowiednie. Podpowiemy też, czy przy wyborze sprzętu z kategorii Zebra drukarka termiczna powinieneś kierować się dostępnością ZPL.


1 Komentarz

Mikołaj · 3 listopada 2019 o 12:10

Bardzo dobre opracowanie. Aktualnie czekam na naprawę mojej drukarki Zebra i wtedy wypowiem się na temat serwisu. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button