fbpx

Uszkodzona drukarka Zebra

Drukarki Zebra uważane są za jedne z najbardziej wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia urządzeń, ale nawet tak dobry sprzęt do drukowania etykiet wymaga czasami przeprowadzenia prac serwisowych. Na szczęście uszkodzona drukarka Zebra może zostać łatwo naprawiona.

  1. Szybka naprawa drukarki Zebra
  2. Serwis drukarek etykiet w Polsce
  3. Uszkodzona drukarka Zebra: gdzie szukać pomocy?

Nie są to bowiem wysokie koszty, a dodatkowo prawidłowo naprawiona drukarka etykiet posłuży ci jeszcze przez wiele lat. Warto więc zadać sobie odrobinę trudu i wybrać firmę, która specjalizuje się w takich naprawach.

Szybka naprawa drukarki Zebra

Jeżeli zależy ci na czasie naprawy, bo uszkodzona drukarka Zebra jest jedynym tego typu sprzętem jaki posiadasz, niezwłocznie skontaktuj się z technikiem i opisz mu swój problem. Szybkie terminy napraw oferowane przez serwis pozwalają błyskawicznie wyeliminować przestoje w produkcji etykiet. Nawet jeżeli problem okaże się poważniejszy i naprawa sprzętu zabierze więcej czasu, to firma serwisująca drukarki zaproponuje ci zastępczą drukarkę. Dzięki temu nie będziesz musiał przerywać drukowania etykiet na czas naprawy. Zamienniki na Zebra drukarki dostępne są w różnych wariantach. Dlatego nie ma znaczenia czy chcesz naprawić drukarkę biurkową czy moduł drukujący termotransferowy firmy Zebra.

Nie ma nawet znaczenia marka drukarek, gdyż zatrudnieni technicy mają wieloletnie doświadczenie w sprzęcie związanym z automatyczną identyfikacją. Łatwo więc poradzą sobie również z innymi urządzeniami. Skuteczna naprawa drukarek Wrocław może być przeprowadzona od ręki, natomiast w przypadku innych miast konieczne będzie uwzględnienie czasu na dojazd technika bezpośrednio do siedziby klienta. Możesz również skorzystać ze znajdującego się na stronie serwis-zebra.pl formularza przygotowanego z myślą o klientach potrzebujących zlecić wysyłkę uszkodzonej drukarki. Wypełniając go musisz tylko podać imię i nazwisko, nazwę firmy, telefon dla kuriera oraz adres odbioru, a serwis drukarek zajmie się resztą. Pamiętaj tylko, aby podać numer seryjny drukarki Zebra (Serial Number), gdyż ułatwi to później odszukanie zgłoszenia, gdy będziesz chciał dowiedzieć się czegoś na temat statusu naprawy.

Serwis drukarek etykiet w Polsce

Już od kilku lat nasz serwis drukarek specjalizujący się w rozwiązaniach marki Zebra obsługuje największe firmy z całego kraju. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy twoja zepsuta drukarka przemysłowa znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego czy w pozostałej części kraju. Osoba odpowiedzialna za przeprowadzanie naprawy drukarek etykiet może dojechać do każdego miejsca. Oprócz drukarek, dotyczy to także innych sprzętów, czego przykładem jest skaner Symbol. Na stronie serwisu auto id znajdziesz instrukcje do drukarek etykiet, które ułatwią ci samodzielne zdiagnozowanie niektórych usterek.

Zawsze też masz możliwość skontaktowania się z Działem Obsługi Klienta firmy serwis drukarek Zebra, a pracownicy postarają się udzielić ci niezbędnego wsparcia drogą telefoniczną lub mailową. Dzięki wieloletniej obecności na rynku drukarek, firma prowadzi również Sklep Zebra Wrocław, w którym możesz kupić nowe i używane drukarki tego oraz wielu innych producentów. Sklep połączony jest z serwisem, więc za jednym razem może zostać wykonana wymiana głowicy, zakup taśm termotransferowych oraz nowej drukarki do etykiet. Stali klienci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów. Dotyczy to również firm, które skorzystały z opcji wykupienia opieki nad drukarkami lub systemów RFID. W celu ułatwienia klientom zakupów, niedługo na stronie znajdzie się dział o nazwie sklep z drukarkami Zebra, dzięki czemu każdy z klientów będzie mógł samodzielnie wybrać dla siebie sprzęt, który będzie odpowiadał jego potrzebom.

Uszkodzona drukarka Zebra: gdzie szukać pomocy?

Gwarantujemy, że nasz serwisant drukarek poradzi sobie z każdym zleceniem. Niejednokrotnie udawało nam się naprawić nawet takie urządzenia jak Zebra z4mplus, z którymi inne firmy nie były w stanie sobie poradzić. Serwis drukarek Legnica cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów z różnych branż, co wynika z przystępnych cen, krótkich czasów napraw oraz wysokiej jakości usług. Jeżeli twoje drukarki kioskowe odmówiły posłuszeństwa, skontaktuj z nami i sprawdź, co możemy ci zaproponować. Jeżeli chodzi o uszkodzone drukarki, które regularnie serwisujemy, są to

  • drukarki biurkowe (ZD620, drukarka ZD420, ZD510-HC)
  • drukarki przemysłowe (ZT600, ZT210, Zebra ZT 220Xi4)
  • drukarki mobilne (ZQ110, Zebra ZQ500, ZQ600)
  • drukarki kart (ZC10L, Zebra ZC300, ZXP, ZC100)
  • drukarki RFID (ZD500R, Zebra ZE500R, ZT400)
  • drukarki kioskowe (KR203, Zebra KR 403)
  • mechanizmy drukujące (mechanizm Zebra ZE500)

To jednak nie wszystko! Oprócz świadczenia najlepszych usług serwisowych, zapewniamy również druk etykiet na drukarkach przemysłowych. Dotyczy to popularnych etykiet kolorowych oraz etykiet termotransferowych. Jeżeli więc nie chcesz samodzielnie tracić czasu ani też inwestować w zakup drukarki etykiet, możesz zlecić nam przygotowanie samych etykiet. Wśród klientów, którzy wybrali nas na producent etykiet kolorowych znajdują się firmy z branży spożywczej oraz farmaceutycznej. Gwarantujemy regularne dostawcy zgodnie z ustalonymi terminami oraz szczegółową kontrolę jakości realizowanych zamówień na druk etykiet.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button